Опис товару - Престо 50% в.г. 3 мл - інсектицид

Інсектицид «Престо» - системний інсектицид для довготривалої захисту рослинних, зернових, бахчевих культур, виноградників, плодових дерев, кольорів з «нокаутірующим» дією проти широкого спектру в'язнів, включаючи деякі види клещів.
 
Спектр дії: препарат високоефективний проти широкого спектру вразливостей: колорадського жука, тлі, трипси, плодозахисту, листове серця, восточної жалюзи, каліфорнійської щітовки, яблонної насінни, хлібного жука, блошек, клопів, вредної черепашки, піявисти, цикадки; крестоцветной блошки, рапсового цветоеда, горохового зернові, дынного муху, лукової мухи, свіжої площини, щітоноски, стеблевого кукурудзяного мота, західного кукурудзяного жука (діабротика), рисової комарики, барменного мінера, чорного таракана.
 
Механизм действия:
Клотіанідин (володіє ярко вираженими системними властивостями і легко поглинається основною системою) менше за годину проникає в рослину і не сміється дощем. Переміщується переважно вверх по рослині і захищає навіть необроблені ділянки. Таким чином, захищаются і молоді білки, з'явилися вже після розпилювання. Взрослые насекомые и личинки цветрадского жука начинают гибнуть через 15-20 минут, або в результаті прямого контакту з робочим розчином препарату або при поїданні оброблених рослин. Полная гибель воровцев наступает в течение 1,5-2 часов.
Лямбда-Цигалотрин - одне з найефективніших діючих речовин для захисту від сосущих та листових шкідників, включаючи жуків, гусениц на молоці, хлопчатник, картопля, рослинні і фруктові культури, озимий рапс, люцерне, рис. Обладает контактним, кишковим і залишковим дією, а також відпухувальними властивостями. Швидко проникає через кутикулу інфекції і діє на його нервову систему, що протягом декількох хвилин призводить до припинення харчової активності, паралізуючої ефект і загибель врожаю протягом 24 годин. Стабілен і не смивается дождем, так як швидко проходить через кутикулу листа (через 1 годину).
 
Что важно помнить (конкурентні переваги!):
1. Має ярко выраженное «нокаутирующее» дію - масові загибелі зловмисників починаються через 15-20 хвилин.
2. Благодаря двом действующим речовинам у складі, препарат однаково ефективно знищує сосуди і листогразуючі інфекції, а також в'язнів, які ведуть прихований образ життя.
3. Престо контролирует близько 100 поширених видів шкідників, включаючи щітовку та філоксеру.
4. З більшості інсектицидів відрізняється більш тривалим періодом захисту від 21 до 30 днів і більше.
5. Завдяки наявності двох діючих речовин з різними механізмами, підвищується ефективність і знижується ризик резистентності.
 
Защита залишається стабільною і має тривимірний ефект - більше 30-ти днів.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Престо 50% в.г. 3 мл - інсектицид

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.