Опис товару - Поліфід 17-10-7 + 2Mg + МЕ (ПР) 25 кг - добриво

Поліфід 17-10-27 + 2Mg + ME (25 кг), водорозчинне добриво, для крапельного поливу.
 
Poly-Feed Dreep 17-10-27 + 2Mg + ME. Кореневе підживлення. Досить 25 г на 10 л води.
 
Poly-Feed Drip - це серія кристалічних, повністю водорозчинних NPK добрив, спеціально розроблених для пакета NutrigationTM для плодових дерев і овочів відкритого грунту. Добрива Poly-Feed Drip збагачені магнієм і мікроелементами. Широкий асортимент продукції забезпечує повноцінну схему живлення рослин протягом всього періоду вегетації.
Гранульована матрична технологія (GMT) забезпечує ефективну навантаження, розвантаження і зберігання продукції Poly-Feed Foliar. Вироби Poly-Feed Foliar легко визначити по блакитному кольору упаковки і самого продукту.
 
Переваги Poly-Feed Drip
 
Повністю розчиняються у воді
Виготовлені з високоякісних інгредієнтів
На 100% складаються з елементів живлення рослин
Зовсім не містять хлору, натрію та інших шкідливих для
рослин елементів
Забезпечують збалансоване і повне харчування рослин
Виробляються в широкому асортименті різних складів
 
ЖИВИЛЬНІ Мікроелементи В СКЛАДІ POLY-FEED DRIP:
 
500 мг / кг заліза (Fe), 250 мг / кг марганцю (Mn), 100 мг / кг бору (B), 75 мг / кг цинку (Zn), 55 мг / кг міді (Cu), 35 мг / кг молібдену (Mo).
 
ВИРОБЛЕНО В ІЗРАЇЛІ.
 
HAIFA Chemicals (Ізраїль) - це відома у всьому світі міжнародна корпорація, яка виробляє і поставляє Спеціалізовані добрива та Технічні хімікати для різних галузей промисловості.
Заснована понад 40 років тому, HAIFA Chemicals за цей час стала світовим лідером у своїй галузі. В даний час компанія веде бізнес в більш ніж 80 країнах на 5-ти континентах.
 
Будучи світовим лідером і найбільшим постачальником водорозчинних добрив, HAIFA Chemicals має широкі виробничі можливості, власне ноу-хау і глибоке розуміння маркетингової ситуації в своїй області.
Компанія «Haifa» створювалася для того, щоб з місцевого природного сировини виробляти нітрат калію (калієву селітру) - цінне ефективне добриво, що знаходить широке застосування в різних галузях промисловості.
Будучи світовим лідером і найбільшим постачальником нітрату калію в світі, HAIFA Chemicals має широкі виробничі можливості, власне ноу-хау і глибоке розуміння маркетингової ситуації в своїй області. Це послужило відмінною основою для розробки цілої серії високоякісної продукції.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Призначення Універсальне

Відгуки про Поліфід 17-10-7 + 2Mg + МЕ (ПР) 25 кг - добриво

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.