Опис товару - Подарунок Молдови перець 3 гр. Насіння України - насіння перцю

Виведений даний сорт в Молдавському науково-дослідному інституті овочівництва і землеробства, схрещуванням сорту Біла Капія і 115/60.
 
Термін дозрівання перцю Подарунок Молдови середньостиглий: від проростання насіння до початку збирання плодів проходить 115 - 125 днів. Він призначений для вирощування в тунелях під плівкою і відкритого грунту. Рослина напівштамбові, напіврозкидистою, висотою 40 - 55 сантиметрів. Плоди висячі. М'якоть солодка і соковита. Рекомендується для консервування. Сорт стійкий до вертіціллёзному в'янення. Середня вага плоду 50 - 75 грам. Товщина стінок 3,5 - 6 міліметрів. Його забарвлення при технічному дозріванні салатна, в біологічній стиглості - червона. Урожай становить 260 - 520 ц / га (на присадибних ділянках до 7,5 кг / кв. Метр).
 
Це дуже популярний, що заслужив довіру великого числа городників сорт. Перець Подарунок Молдови бездоганно підійде Вам, якщо хочете вирощувати рослину, перевірена часом. Кущ перцю невисокий, завдяки чому за ним легко доглядати і берегти його від примх погоди за допомогою різноманітних укриттів. Сорт відрізняється невибагливістю. Для отримання хорошого врожаю, вам буде потрібно мінімум витрат і зусиль. Гідність сорти Подарунок Молдови - його висока пластичність, здатність пристосовуватися до різних умов клімату. При високій культурі обробітку сорт Подарунок Молдови дасть вельми високий урожай.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Смак солодкий
Фасовка дрібна фасовка
Колір (в біологічній стиглості) червоний
Форма конусоподібний
Сроки созрівання середньостиглий
Метод вирощування відкритий грунт • закритий грунт

Відгуки про Подарунок Молдови перець 3 гр. Насіння України - насіння перцю

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.