Опис товару - Плівка поліетиленова 6000 * 2/120 мкм / 33 м UV4 (Цена за 1кг)

Плівка поліетиленова один з найбільш затребуваних видів пакувального матеріалу, який знаходить широкого застосування в різних сферах. Наша фірма пропонує виробництво і реалізацію поліетиленової плівки за найвигіднішими цінами. Протягом багатьох років ми виробляємо високоякісну пакувальну продукцію з поліетилену. У нас ви можете замовити і купити поліетиленову плівку в будь-якому зручному для Вас обсязі. Пропонуємо вигідні умови і зручну систему оплати для оптових покупців. Виробництво оснащене якісним сучасним обладнанням, яке дозволяє випускати надійні і міцні вироби.
 
Плівка поліетиленова Луцьк виготовляється методом екструзії з ПНД і ПВД (поліетилен низького і високого тиску). Як добавки, як правило, використовуються барвники, що дозволяють досягти практично будь-яких відтінків плівки. Щодня попит на поліетиленову плівку збільшується. Основною причиною такої великої популярності та актуальності даного виду продукту пояснюється попитом на пакувальну продукцію. У порівнянні з паперовою або пластмасовою упаковкою, поліетилен має ряд істотних переваг, як за технічними характеристиками, так і в ціновому співвідношенні. Пакети «майка», «банан», мішки пакувальні - на сьогоднішній день використовується практично у всіх галузях торгівлі. Така плівка підходить для контакту з продуктами харчування, тому основними замовниками все ж залишаються компанії і торгові мережі харчової промисловості. Завдяки своїй еластичності і доступною вартості, плівка поліетиленова широко і успішно застосовується також у таких сферах, як:
 
в будівництві (для тепло- і гідроізоляції, при внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних роботах, для захисту покрівлі, фундаменту та інших конструкцій і будівельних матеріалів);
в сільському господарстві (для гідроізоляції, упаковки, покриття теплиць, при меліоративному будівництві);
в торгівлі і виробництві (для упаковки палетів, штучної і ваговій продукції).


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Товщина, мкм 120
Ширина, м 12
Довжина в рулоні, м 33
Кількість шарів тришарова
Середня вага рулону, кг 50
Термін експлуатації, міс 24 (4 сезона)
Намотка рукав

Відгуки про Плівка поліетиленова 6000 * 2/120 мкм / 33 м UV4 (Цена за 1кг)

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.