Опис товару - Фунгицид Планриз М 1 л

Препаративна форма: культуральна рідина, що містить бактерії Pseudomonas fluorescens AP 33, а також продукуються культурою бактерії в процесі виробничого культивування біологічно активні речовини.
 
Рекомендується для захисту рослин від грибних і бактеріальних патогенів.
 
Бактерії Pseudomonas fluorescens AP 33 добре освоюють різні органічні субстрати і в процесі росту і розмноження продуцируют:
 
біологічно активні речовини, що пригнічують розвиток кореневих гнилей та інших фітопатогенів;органічні кислоти, що розчиняють важкодоступні мінеральні з'єднання, які згодом засвоюються рослинами;сидерофоры — з'єднання, які здійснюють зв'язування і транспорт у клітини бактерій іонів заліза, що призводить до обмеження розвитку фітопатогенів і поліпшення росту рослин;стимулятори росту.
Застосування Планриз проти збудників захворювань рослин рекомендується на наступних культурах:
 
пасльонові культури — бактеріози, альтернаріоз, вертициллез, макроспоріоз, ризоктоніоз, парша бульб, фітофтороз, фузаріозна гниль, чорна ніжка;гарбузові культури — аскохітоз, кореневі гнилі, борошниста роса, пероноспороз;капуста — слизовий бактеріоз, судинний бактеріоз, чорна ніжка;виноград — мілдью, оїдіум, сіра гниль;плодові культури — бактеріози, парша; квіткові культури — борошниста роса, фузаріоз.
Застосування:
 
Овочеві та квітково-декоративні культури
 
1. Передпосівна обробка насіння. Норма витрати: 10 мл препарату / кг насіння.
 
2. Внесення в лунки при висадці розсади на постійне місце. Норма витрати: 5 мл препарату / рослину.
 
3. Полив рослин. Норма витрати: 50-100 мл препарату / 10 л води.
 
4. Обприскування рослин, починаючи з фази двох справжніх листків, кожні 10 — 20 днів, в залежності від прогнозу на інтенсивність розвитку хвороб. Норма витрати: 100-200 мл препарату / 10 л води.
 
Плодово-ягідні культури
 
Обприскування рослин, починаючи з фази розпускання бруньок, кожні 10 — 20 днів, в залежності від прогнозу на інтенсивність розвитку хвороб. Норма витрати: 100 мл препарату / 10 л води.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Фунгицид Планриз М 1 л

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.