Опис товару - Рукавички шкіряні з нарукавниками - інвентар бджоляра

Рукавички шкіряні з нарукавниками - незамінний засіб захисту на пасіці. Далеко не кожен бджоляр вирішиться працювати з бджолами, попередньо не прийнявши запобіжні заходи. Укуси комах болючі і часто призводять до гострої реакції, сильним набряків, загального погіршення самопочуття.
 
Матерчаті або синтетичні рукавички - не найкращий вибір. Жало легко прошиє навіть щільну тканину, а штучний матеріал перешкоджає проникненню повітря. Рука потіє, виникає відчуття дискомфорту.
 
Рукавички шкіряні з нарукавниками не перешкоджають вільному руху пальців. Роботи, що виконуються при огляді бджолосімей або підготовці до відкачування меду, досить скрупульозні і вимагають рухливості всієї кисті.
 
Крім того, натуральний матеріал забезпечує повноцінний повітрообмін. Світла колірна гамма виробів також грає свою роль в спекотні дні - руці не так жарко. У бджільництві фактор комфортного самопочуття грає важливу роль. Адже основні роботи проводяться в розпал сонячного дня, під час найбільш активного літа комах.
 
При контакті з сотами неминуче попадання на рукавички меду, прополісу. З робочої поверхні шкіряних рукавичок з нарукавниками можна без зусиль зчищати частинки в'язких продуктів бджільництва.
 
Важлива функція нарукавників. Вони додатково захищають передпліччя від проникнення бджіл і можливих укусів. Ця частина вироби виготовлена ​​з натуральної бавовни.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Рукавички шкіряні з нарукавниками - інвентар бджоляра

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.