Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Peatfield

Відображати:
Торф'яної субстрат Peatfield (Питфилд) Eco Plus (250 л.)
Виробник: Peatfield Склад: B (бор), Cu (мідь), Fe (залізо), Mn (марганець), Mg (магній), Mo (молібден), Zn (цинк) ПРИЗНАЧЕННЯ Для вирощування всіх видів ягідних, овочевих, зелених культур, розсади і квітів. ОПИС Торф'яний ..
-+
360.00 грн Під замовлення
1 1
Доставка товару 1-2 тижні
Торф'яної субстрат ECO PLUS Універсальний 6 л
Торф'яної субстрат ECO PLUS Універсальний – це готовий до використання субстрат, призначений для професійного і аматорського вирощування розсади, всіх видів овочевих і зелених культур, а також квітів. Універсальний субстрат ECO PLUS є нейтральною грунтом середньої щільності, вигото..
-+
18.00 грн На складі
0 0

Купити товари фірми Peatfield в Україні

Торф'яної субстрат - це збалансований грунт для рослин. У його склад входить торф і різні добрива, які підбираються залежно від призначення субстрату, а також корисні домішки - пісок, кора, вапно та ін.
 
Наші фахівці розробили спеціальну лінійку субстратів, щоб кожна рослина росло здоровим. Вона включає в себе професійну і хобі-серію. Ми пропонуємо Вам різні торфосмеси для орхідей, пальм, кактусів, а також торф'яні субстрати для овочівництва, квітникарства, ландшафтної індустрії.
 
Як виробники торфу, ми співпрацюємо з компаніями і торговими мережами в Україні і за кордоном. Здійснюємо оптові продажі торф'яних субстратів.
 
Сайт наших партнерів  - http://www.peatfield.ua/