Опис товару - Пасалімо огірок 10 шт. Leda Agro - насіння огірка

Пасалімо - ранньостиглий гібрид огірка корнішонного типу, що поставляється на російський ринок селекційно-насінницької компанією Syngenta Seeds B.V. (Нідерланди). У 2005 році був доданий до держреєстру РФ для садово-городніх ділянок, присадибних і дрібних фермерських господарств. Допущений до використання у всіх регіонах Росії. Призначений для вирощування у відкритому грунті і під плівковими укриттями.
Сорт партенокарпический (не вимагає запилення бджолами). Період від сходів до збору перших плодів - 39 - 41 день. Плодоношення триває до заморозків. Придатний для збору пікулів (3 - 5 см) і корнішонів (5 - 8 см).
Рослини середньорослі, індетермінантні (з необмеженим ростом центрального стебла), жіночого типу цвітіння. Листя світло-зеленого забарвлення, середнього розміру. В одному вузлі формується від 3 до 6 зав'язей.
еленци одномірні, циліндричної форми, крупнобугорчасті, короткі (8 - 9 см), масою 80 - 90 грам. Шкірочка насиченого темно-зеленого кольору, зі середньо-виражена плямистістю і короткими світлими розмитими смужками. Опушення часте. Шипи білі. М'якоть хрустка, без гіркоти. Товарна врожайність під тимчасовими плівковими укриттями становить 13 - 15 кг / кв.метр. Вихід товарної продукції - 96%.
Сорт універсального призначення - споживається і в свіжому вигляді, і в засолюванні. Особливо цінуються в маринадах і соління його корнішони.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Країна виробник Голандія
Фасовка дрібна фасовка
Вид Бджолозапильний
форма огірка короткоплодний горбкуватий
Сроки созрівання ранній
Місце вирощування Відкритий грунт

Відгуки про Пасалімо огірок 10 шт. Leda Agro - насіння огірка

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0