Опис товару - Партнер калій 9-12-35 2,5 кг. - добриво

PARTNER ™ - це комплексні водорозчинні добрива з макро- и мікроелементамі у форме хелатів
 
Віробляється в 4-х формах співвідношення NPK, Які забезпечують збалансований харчування рослин на всех стадіях вегетації и при різніх способах вирощування (Відкритий грунт, закритий грунт, гідропоніка). Всі добрива PARTNER ™ віробляються только з якісного імпортного сировини, що не містять хлору, Повністю водорозчинні (не дають облогу). Прекрасно підходять для листковий обпріскування (всі елементи відразу потрапляють в рослину), крапельного поливу (Не забиває будь-які види форсунок) и гідропонікі. При вікорістанні разом з ЗЗР та регуляторами росту покращує їх результатівність.
 
Добрива PARTNER ™ містять необхідні для рослин мезоелементі: магній, сірка; Мікроелементи: бор, залізо, молібден, цинк, мідь, марганець, кобальт.
 
Оптимальний баланс макро- и мікроелементів в добрива PARTNER ™ виробляти до Підвищення якості та кількості врожаю, забезпечуючі повноцінне харчування різніх культур.
 
При пріготуванні робочих сумішей рекомендується провести попереднє змішування-тест на фізико-хімічну сумісність компонентів.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Призначення Універсальне

Відгуки про Партнер калій 9-12-35 2,5 кг. - добриво

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.