Опис товару - Пакет поліети. 700х1000 0,70 мкм засолювальний (шуршик)

Мішок поліетиленовий (засолювальний) відмінної якості, ви можете не турбуватися про те, що ваша продукція якимось чином просипется, при цьому низькі ціни.
 
    Великий, зручний, прозорий мішок для засолювання капусти та інших овочів. Може використовуватися в контакті з харчовими продуктами. Крім того, в ньому можна переносити або просто зберігати будь-які великі речі.
 
    Поліетиленові мішки мають більшою щільністю, що забезпечує стійкість до глибокого заморожування, а також витримуванню великих навантажень. Мішки міцні при розтягуванні і стисненні, стійки при впливі більшості хімічних речовин, краще витримують удари і зовсім не пропускають вологу, що дуже важливо, якщо продукція зберігається на відкритих майданчиках. Мішки також застосовують для промислових товарів, але і в побуті використовуються для упаковки різних сипучих і харчових продуктів. Вони відмінно захищають від забруднень і не дають волозі просочитися, продовжуючи, таким чином, термін зберігання продуктів.
 
     Мішки з поліетилену дуже легкі, проте, саме вони здатні витримувати навантаження, які майже в 1000 разів перевищують їх власну вагу. На сьогоднішній день саме поліетиленові мішки показують кращі експлуатаційні характеристики, зрівнятися з якими не вдалося більше жодному пакувального матеріалу.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Пакет поліети. 700х1000 0,70 мкм засолювальний (шуршик)

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0