Опис товару - Паскаль 0,5 гр. стебловий селера Насіння України - насіння

Черешковая форма селери. Вирощується для отримання соковитих, хрустких і ароматний черешків. Черешки селери володіють всіма унікальними властивостями листового і кореневої селери, при цьому дозволяють істотно розширити спектр кулінарного використання цього цінного рослини.
Сорт Паскаль середньостиглої терміну дозрівання. Розетка листя прямостояча, потужна. Формує черешки довжиною 25-30 см і шириною у основаніяЗ, 5-4,5 см. Для отримання довгих і вибілених черешків необхідно проводити підгортання рослин.
Черешкова селера вирощують розсадним способом.
 
Посів проводять в ящики з вологою землею злегка присипаючи насіння. При утворенні двох справжніх листочків сіянці пікірують в горщики. У відкритий грунт розсаду висаджують у віці 60-65 діб з відстанню між рослинами 15-20 см. До цього часу рослини мають 4-5 справжніх листків і розвинену кореневу систему. Збирання черешкові селери проводять шляхом низького зрізання цілого рослини.
 
Посадка черешкові селери
 
Черешкова селера поширений набагато менше, ніж наприклад, листової або кореневої, і вважає за краще добре удобрений пухкий грунт з великою кількістю вологи.
 
підготовка розсади
 
Оскільки селера досить довго дозріває, його висаджують розсадою. Ви повинні почати висівати насіння селери в закритому приміщенні, принаймні за 8 - 10 тижнів до дати останнього морозу в вашому регіоні. Для Росії традиційно це середина февраля.Семена селери дуже дрібні, тому садити їх досить складно. Спробуйте змішуючи їх з піском, а потім розсипайте цю суміш. Покрийте насіння невеликим шаром грунту, так як селера люблять неглибоку посадку.
 
Підтримка грунту в зволоженому стані, достатнє освітлення протягом дня і провітрювання - ось головні складові правильного вирощування розсади листового і стеблового селери.
 
Коли розсада досягне приблизно 12 мм у висоту і з'являться перші справжні листочки, селера необхідно розсадити в окремі горщики або стаканчики.
 
Посів черешкові селери
 
Після того, як вулична температура буде триматися вище +10, ви можете посадити свій селера в вашому саду. Пам'ятайте, що селера дуже чутливий до температури, тому не варто садити його занадто рано. Крім того, непогано підгодувати розсаду. Селері потрібно багато поживних речовин і добре зволоження, щоб рости добре.
 
Догляд за селерою черешкові
 
Догляд за рослиною полягає в постійних поливах, періодичних підгодівлі і прополка. Підживлення добривами (мінеральними і органічними) рекомендується проводити в червні і липні. Для відбілювання черешків селери, в результаті чого вони зменшують свою гіркоту і високий вміст ефірних речовин, за кілька тижнів до збирання врожаю проводять високе підгортання культури. Черешкова селера прибирають в жовтні.

 Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка дрібна фасовка
Культура селера
Вид сорт
Сроки созрівання середньостиглий
Колір зелений

Відгуки про Паскаль 0,5 гр. стебловий селера Насіння України - насіння

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0