Опис товару - Інсектицид Нурел Д 5 л компанії Сингента

Загальне поняття
 
Інсектицид Нурел Д володіє контактно-кишковим типом впливу. Захищає від великої кількості комах-шкідників в посівах пшениці, ячменю, ріпаку, цукрових буряків, гороху, а також гірчиці і яблуні. Містить такі діючі речовини як: хлорпирифос, 500 г / л і циперметрин, 50 г / л. Пестицид належить до хімічної групи - піретроїди, фосфорорганічні сполуки. Препарат випускається в зручній для використання формуляції - концентрат емульсії. Упакований в пластикову каністру, об'ємом п'ять літрів, яку без труднощів можна перевозити і безпечно складувати. За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров'я відноситься до 2 класу хімічної небезпеки. Виконання інструкції гарантує безпеку для людей і тварин.
 
Відмінні характеристики
 
Препарат Нурел Д володіє сильним «нокдаун-ефектом» .Купив гербіцид Нурел Д
 Має додатково фумігаційних дію.
 Пролонгований період захисної дії.
 Висока стійкість до опадів.
Механізм дії
 
Інсектицид Нурел Д після проникнення в організм шкідливого комахи, циперметрин зв'язується з ліпофільній мембраною клітини. Це дає деполяризацію мембранного оболонки і блокує натрієвий канал. Хлорпирифос фосфорилирует білковий фермент ацетилхолінестерази, який міститься в нервових закінченнях і виконує головну функцію в передачі нервових імпульсів, хлорпирифос порушує їх проходження.
 
Сумісність
 
Інсектицид Нурел Д добре поєднується з іншими препаратами. Рекомендується перед кожним конкретним спільним застосуванням приготувати пробний розчин, щоб переконатися у відсутності піни, розшарування, помутніння і випадання осаду.
 
Рекомендації щодо застосування
 
Заповнити бак обприскувача чистою водою на половину і додати препарат в рекомендованому кількості. Наповнити повністю бак водою, не вимикаючи мішалку проводите внесення. Працівникам строго дотримуватися правил безпеки при роботі з хімікатами: використовувати захисний одяг, рукавички, окуляри. Норма витрати робочого розчину: польові культури: 150-400 л / га, плодові культури: 500-1000 л / га. Оптимальні температурні показники для обприскування - 10-25С. Великий асортимент агрохімікатів від провідних фірм-виробників можна купити в інтернет-магазині Аgro-trade по одним з найнижчих цін на ринку України. Доставка в будь-який регіон країни.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Інсектицид Нурел Д 5 л компанії Сингента

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.