Насіння компанії Nickerson-Zwaan

Купити насіння фірми Nickerson-Zwaan в Україні

Нікерсон-Зваан - добре зарекомендував себе у регіоні, забезпечуючи високоякісні рослинні сорти овочів. Наше зобов'язання щодо ринків Близького Сходу та Північної Африки дозволяє нам реагувати на потреби виробників з успішними продуктами.
 
Гібридне насіння овочів
У Nickerson-Zwaan ми розробляємо наші високопродуктивні сорти овочів, щоб задовольнити специфічні потреби кожного ринку за допомогою глибокої перевірки та випробувань. Нікерсон-Зваан поєднує в собі потужність генетики рослин з досвідом і знаннями регіону, щоб розмістити на ринку високоефективні, якісні продукти. Компанія Nickerson-Zwaan надає підтримку своєї мережі дистрибуції за допомогою розробників місцевих продуктів, пропонуючи нашим клієнтам підтримку для покращення прогресивної генетики.
 
Член групи "Лімагрейн"
Нікерсон-Зваан поширюється компанією MENACO B.V. з Нідерландів, члена групи Limagrain. MENACO була створена для подальшого посилення прихильності Лімакрайна на ринки Близького Сходу та Північної Африки. Лімагрейн, французький кооператив, був заснований фермерами. Це міжнародне сільськогосподарське підприємство, і його відділ овочевого насіння є другим за величиною компанією з насіння овочів у всьому світі.
 
Сайт наших партнерів  - http://nickerson-zwaan.menaco.nl/about-us/


Показано з 1 по 36 із 46 (2 сторінок)