Опис товару - Нево F1 1000 сем. диня Nickerson Zwaan (Hazera) - насіння дині

Диня Нево F1 (Hazera) є найбільш раннім гібридом ананасового типу, який має властивість дозрівати протягом від п'ятдесяти до п'ятдесяти п'яти діб з моменту, коли зробили посів. Плід має овальну форму, вага якого становить в середньому від півтора кілограм до трьох кілограм. Вони можуть легко покритися сіткою. Шкірка у дині є золотисто-темно-жовтого забарвлення. М'якоть має білий кремовий колір. Виробниками цього чудесного гібрида дині є знаменита і лідируюча ізраїльська компанія Хазера Генетикс (Hazera Genetics). Гібрид має високу однорідністю врожаю, а його рослина має потужну вегетативною масою. Ізраїльська диня має високі смакові якості і чудовий гарний зовнішній вигляд. Рослина має високу стійкість до таких небезпечних серйозним і агресивним хвороб, як фузаріозне в'янення і борошниста роса, а також до пошкоджень від мікроорганізмів. Густота стояння рослин цього гібрида рекомендується від восьми тисяч до десяти тисяч на один гектар, а середня врожайність становить від сорока до п'ятдесяти тонн на один гектар.
 
Ізраїльські фахівці обробляють насіння гібрида Нево F1 таким препаратом, як фунгіцид Тірам, що полегшує за ними догляд і процес вирощування. Також, при їх посадці, їх не слід замочувати, на відміну від багатьох інших насіння. Посів потрібно робити в грунт, коли вона попередньо зможе добре прогрітися. Глибина посіву становить від восьми до десяти сантиметрів, який рекомендується здійснювати при температурі від дванадцяти градусів Цельсія вище нуля і до п'ятнадцяти градусів Цельсія вище нуля. Перед тим, як здійснити посів, насіння слід ще обробити розчином перманганату калію, зануривши їх у нього, а потім промити чистою водою. Якщо ви вирощуєте розсадним способом, то розсаду потрібно висаджувати тільки тоді, коли зі стовідсотковою ймовірністю зникнуть загрози заморозків, у віці трьох - чотирьох справжніх листків. У відкритий грунт диню Нево F1 слід висаджувати за схемою сто сорок сантиметрів на сто сантиметрів. Гібрид можна висаджувати і в закритому грунті. Найкраще в теплиці, під плівковим або скляним покриттям, або можна навіть під агроволокном. Схема вирощування тут становитиме сімдесят сантиметрів на сімдесят сантиметрів з використанням шпалер. Також, можна використовувати присадибні ділянки в якості місць для вирощування ізраїльської дині шляхом її щеплення на гарбуз. Найбільш поширеним способом щеплення є в розщепів. Саме такі щеплені на гарбуз дині стануть більш холодостійких, і це властивість допоможе не тільки в подальшому вирощуванні, а також скоротить увагу на догляд і підвищить врожайність гібріда.Диня Нево F1 досить таки солодка - вона містить в собі приблизно тринадцять відсотків цукру.
 
Насіння дуже раннього ізраїльського гібрида дині від лідируючої компанії «Hazera Genetics» ананасового типу зазвичай завжди потрапляють в каталог будь-яких магазинів одними з перших, тому, що він є широко поширеним у нас, в Україні, через його дивовижних смакових якостей, і з- за геніальною простоти в вирощуванні і догляді. Ми вище згадували, як його можна вирощувати, але багато ще професійні агрономи рекомендують вирощувати цю рослину, використовуючи подвійне укриття (тунелі), або можна використовувати мульчу.
 
Диню Нево F1 беруть не тільки в роздріб, а й оптом багато фермерів і агрономи, тому що ця рослина має надзвичайно високим виходом в плані товарної продукції на свіжому ринку. Цей гібрид відмінно поєднується в системі конвеєрного виробництва, оскільки він дозріває одним з перших серед інших рослин такого ж типу. Також, ізраїльські фахівці подбали про те, щоб їх гібрид дині «Нево F1» володів відмінною транспортабельністю, завдяки якій вона зможе зберегти свій гарний зовнішній товарний вигляд при перевезенні протягом чималої кількості часу.
 
  Придбати насіння дині Нево F1 (Hazera), а так само насіння інших овочевих і квіткових культур, можна в інтернет-магазині «Наша справа»!


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка велике фасування
Тип плода тип Ананас
Сорт / гібрид гібрид
Терміни дозрівання дуже ранній
Середня вага плоду 2-2,5 • 2,5-3
форма плоду овальна
Колір м'якоті біла

Відео огляд

Відгуки про Нево F1 1000 сем. диня Nickerson Zwaan (Hazera) - насіння дині

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0