Опис товару - Насіння огірка Мурашка 100 сем. компанії Гавриш

Скоростиглий гібрид славиться своєю здатністю давати стабільно високі врожаї на відкритих і захищених грунтах. Жіночі квітки рослини запилюються бджолами, в результаті чого формуються овочі довжиною 10 - 15 см. Поверхня їх - горбкувата з великими пухирцями, форма - циліндрична. Під зеленню знаходиться хрустка м'якоть без гіркоти. Важить кожен плід від 80 до 100 г. плетистими у огірка Мурашка згідно з описом середня. Зав'язь сорт формує пучками по 4 - 6 шт. в вузлі. Плодоношення настає через 43 - 48 днів. Збирати огірки можна в липні-серпні. Листя у куща зелені, квітки - яскраво-жовті, акуратні плоди мають соковитий зелений відтінок. Особливістю гібрида є тривале збереження плодів у свіжому вигляді навіть в тому випадку, якщо господар затримав збір врожаю. Для збору насіння огірок Мурашка не підходить, тому вирощуванням насінників можна не займатися.
 
Залишаючи відгуки на огірок сорту Мурашка, городники в першу чергу відзначають універсальність плодів. Високі смакові якості овочі демонструють і в свіжому вигляді, і в засолюванні, і як інгредієнт різноманітних закусок. Крупнобугорчасті огірки з чорними шипами дачники збирають все літо, оскільки нові квітки і зеленці утворюються регулярно практично до кінця серпня. Обсяг врожаю кожного огіркового куща досягає 7.5 кг.
 
Догляд за кущами огірків сорту Мурашка нескладний. Рослини поливають теплою водою, використовуючи на кожен квадратний метр по 2 відра рідини. Першу підгодівлю гібриду роблять коров'ячим гноєм або пташиними фекаліями, які бродили з водою і були розбавлені в співвідношенні 1: 10. Повторно огірки удобрюють розведеним коров'яком, додаючи на кожне відро речовини 1 ложку нітроамофоски або суперфосфату. Третій раз плантацію удобрюють комплексним препаратом. Головні стебла огіркових кущів прищипують після 5 - 6-го листа. Бічні відгалуження обрізають до довжини 40 см. Зелені операції сприяють правильному формуванню рослин. Захист від хвороб огірковим насадженням забезпечують за допомогою спеціальних хімічних препаратів. Використовують їх систематично для обприскування овочевої культури.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Країна виробник Росія
Фасовка велике фасування
Вид Бджолозапильний
форма огірка короткоплодний горбкуватий
Сроки созрівання ранній
Місце вирощування Відкритий грунт

Відгуки про Насіння огірка Мурашка 100 сем. компанії Гавриш

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.