Опис товару - Муссон 4% к.е., 100 мл Сімейний Сад - гербіцид

Гербіцид Муссон 100 мл Сімейний Сад
Вассма Рітейл
 
Починає поглинатися листям і стеблами відразу після застосування, завдяки високій системності швидко переміщається до кореневої системи. Припиняє ділення клітин шляхом блокування ферменту ацетолактазсінтетази, що відповідає за біосинтез основних амінокислот. Оброблені бур'яни швидко зупиняють ріст, набуваючи через 1 тиждень червонуватого відтінку. Повна загибель бур'янів настає приблизно через 3 тижні. Знищує тільки ті бур'яни, які зійшли до моменту обробки.
 
Період захисної дії складає 1 - 1,5 місяці в залежності від норми витрати, видового складу і фази розвитку бур'янів, а також погодних умов після застосування препарату
Муссон є безпечним для культури у всі фази рекомендованого застосування.
 
Особливості застосування:
 
Обробку слід проводити в період інтенсивного росту бур'янів і при фазі розвитку кукурудзи 4-10 листків за умови, що культура не екранує бур'яни від робочого розчину. Ідеальні умови для застосування гербіциду: температура повітря +15 ° ... +25 ° С при оптимальній вологості грунту і повітря.
 
Обмеження в застосуванні:
 
Не застосовувати препарат у тих випадках, коли проводилася обробка насіння і / або посівів кукурудзи фосфорорганічними інсектицидами. Не рекомендується застосовувати Муссон в холодну або жарку погоду, в умовах надмірного зволоження, а також коли культура знаходиться в пригніченому стані. Протягом 7 днів до або після застосування препарату не проводити міжрядні обробки.
 
Токсичність: III клас (малотоксичний). Слаботоксичний для птахів і бджіл. Токсичний для риб.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Муссон 4% к.е., 100 мл Сімейний Сад - гербіцид

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0