Опис товару - Мікродобриво Текнокель Амино B 20 мл. - добриво

Мікродобриво Текнокель Амино У 20 мл. AgriTecno Fertilizantes
 
Обробляти рослини можна за допомогою обприскують апарату будь-якого типу і виду.
У бак обприскувача або в ємність для розведення робочого розчину наливають на чверть воду, при постійному перемішуванні додають необхідний обсяг добрива і доливають воду, що залишилася. Дають розчину добре перемішатися і потім використовують його протягом доби за призначенням.
Текнокель Амино Бор призначений для обробки сільськогосподарських овочевих культур, кормових, виноградників, фруктових і декоративних дерев, чагарників і квітів, а також польових рослин.
Знаходяться в складі речовини амінокислоти і етаноламін допомагають рослинам розчиняти і засвоювати надходять в них мікроелементи.
 
 
Унікальний склад Текнокель Амино Бор з комплексом амінокислот і етаноламінів здійснює доставку корисних речовин, в тому числі і бору, в ті місця культури, які в них гостро потребують. Прилипач, також наявний в препараті, дозволяє збільшити розчинення і засвоєння бору всередині культури.
Амінокислоти в продукті покращують проникнення розчину через листя і транспортування по всьому стеблу.
Завдяки таким корисним властивостям даного засобу, його часто замовляють фермери, дачники, садівники і городники Києва та інших міст і областей країни. Адже через відсутність бору в рослині молоде листя починають жовтіти, деформуватися і загинатися всередину. Це відбувається тому, що старе листя не може передавати корисні інгредієнти молодому листі.
Ті покупці, які часто оформляють Текнокель Амино Бор оптом, знають що бор - один з найбільш важливих поживних елементів, що впливає на розвиток клітин культур, пилку, синтез протеїнів, утворення плодів і бульб і так далі.
 
Рекомендації по нормам споживання
Для тих, хто бажає купити Текнокель Амино Бор, слід знати про рекомендованих обсягах його споживання.
1. Кукурудза, соняшник, ріпак. Споживання продукту складе 750-1000 мл / га. Витрата розчину - 200-300л на гектар. Обробку проводять при появі 3-5 листків або утворення розетки.
2. Буряк, зернові та бобові культури, овочі і баштан. Витрата препарату - 500-1000 мл / га, готової рідини - 200-300 літрів / га. Слід підгодовувати рослини при появі кількох листочків 1-3 рази через 10-14 днів.
3. Декоративні, фруктові і ягідні рослини, а також квіти. Речовини - 500-1000 мл на гектар, розчину - 500-1000 л / га. Удобрюють в початковій фазі розвитку 1-3 рази через 10-14 діб.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Призначення Універсальне

Відгуки про Мікродобриво Текнокель Амино B 20 мл. - добриво

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

2 відгуків
0 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
9  
Корисність відгуків
0 голосів
0