Опис товару - Біопрепарат Микофренд 30г.

Мікориза забезпечує рослини вітамінами, мінералами, ферментами і гормонами. Завдяки міцелію коренева система рослин збільшує площу поглинання корисних елементів, таких як фосфор, калій та інших стимулюючих речовин. Більш того, вона не просто служить постачальником харчування, але і правильно дозує його.
 
Рослини активно ростуть, в період цвітіння утворюють більш суцвіть з плідними квітками і, відповідно, збільшується плодоношення. Рослини одержують імунітет до стресів і погодних умов: посухи, щедрим осадкою, різких змін температур. Гриби, утворюючи мікоризу з корінням рослин, виступають захисниками від деяких хвороб останніх, таких як, наприклад, фузаріоз або фітофтороз.
 
Коли спори микоризоутворюючихгрибив роду Glomus потрапляють в прикореневу зону рослин, вони починають проростати під дією кореневих виділень рослин, і проникають гіфами в її корінь в найглибші його тканини і поступово вступають у симбіоз, утворюючи арбускулярно везикулярне мікоризу. Після цього гриби починають функціонувати, постачати рослині воду і все необхідне харчування: мінералами, вітамінами, ферментами, біостимуляторами, гормонами і іншими активними речовинами з грунту. Таким чином, шляхом утворення мікоризи кореневе живлення рослин посилюється в 15 разів.
 
  Користь від застосування препарату:
 
активне заселення кореневої та прикореневої зони микоризообразователей грибами та сапрофітними ризосферних мікроорганізмами;
синтезу заселеними грибами і бактеріями природних антибіотичних речовин;
посилення коренеутворення і розвиток здорової кореневої системи;
пригнічення збудників хвороб (фузаріозу, фітофторозу, альтернаріозу, бактеріозів та ін)
збільшення площі поглинання кореневою системою елементів живлення і вологи з ґрунту за рахунок розвитку мікоризи;
забезпечення рослин вітамінами, фітогормонами, амінокислотами, а також збалансованим мінеральним живленням (азот, фосфор, калій, кальцій і. т. д);
підвищення схожості насіння і приживанню розсади та саджанців у ґрунті.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Біопрепарат Микофренд 30г.

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.