Опис товару - Насіння кавуна Місон F1 / Mison F1 1000 сем Yuksel Seeds (Юксел Сідс)

Насіння кавуна Місон F1 / Mison F1 - Ранній гібрид овально-округлої форми вирівнюється за розміром, середня вага 10-12кг, при сприятливих умовах досягає 16 кг, привабливого вигляду, широкі темно-зелені смуги на зеленому тлі, по дозріванню відстає від Енкер на 2 -4 дні. і становить 52 дня.
 
Відмінно себе зарекомендував при вирощуванні в термосах і мульчі. ЕМІР володіє потужною силою зростання, починаючи від появи сходів. Формує в процесі вегетації здорові, великі листи, які добре захищають плоди від сонячних променів. Ця особливість дозволяє отримувати високі і стабільні врожаї якісної продукції. Плоди високої якості з темно червоною, солодкої, соковитою м'якоттю. Структура м'якоті незвичайна-при нарізці вона не стікає. Рекомендована густота стояння 6-7 тис. Раст / га.
 
Врожайність 110 тонн / га. Стійкий до антрактозу, фузаріозного в'янення, Краща транспортабельність в даному сегменті. Поєднання якісної м'якоті з затребуваною формою і забарвленням, високоврожайний гібрид за рахунок стресоустойчівості і відмінною завязиваемості плодів-один з найвищих коефіцієнтів по завязиваемості на крапельному зрошенні.
 
Виробник: Юксел Сідс (Yuksel Seeds) - Туреччина


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка велике фасування
Сорт / гібрид гібрид
Терміни дозрівання ранній
Тип плода тип Кримсон Світ
Вага плоду, кг 10-12
Колір м'якоті темно-червона
Плід: Форма округло-овальний

Відгуки про Насіння кавуна Місон F1 / Mison F1 1000 сем Yuksel Seeds (Юксел Сідс)

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.