Опис товару - Маска «євро» 2 - інвентар бджоляра

Євро маска являє собою спеціальний інвентар у вигляді дуже легкою і зручною Наголовна конструкції з лицьової сіткою. Сітка забезпечує пасічнику надійний захист голови в процесі здійснення ним поточних робіт на пасіці.
 
Маска бджоляра Євро зшита з полегшеною тканини, витканої з бавовняного волокна. Два легких металевих кільця, службовців каркасом для захисного головного убору, запобігають прилягання тканини до шкірних покривів на обличчі і шиї бджоляра, що не можна вважати необгрунтованою пересторогою, так як бджоли здатні жалити людини навіть через тонке тканинне полотно одягу.
 
Лицьова частина Євро маски з чорного сітчастого тюлю дозволяє пасічнику мати хороший фронтальний і бічний огляд. Низ захисної маски оброблений еластичною гумкою. Така конструкція виключає прилягання звисає тканини, що протидіє проникненню бджіл під комір одягу.
 
В Євро масці бджоляр не може виявитися в ситуації, коли, внаслідок випадкового укусу комахи, в його кровоносну систему потрапить небезпечний бджолина отрута, який іноді викликає раптовий розвиток симптомів алергічної реакції, що може привести до великого анафілактичного шоку. Евромаска оберігає життя і здоров'я людини, що доглядає за бджолами, від подібних випадків.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Маска «євро» 2 - інвентар бджоляра

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.