Опис товару - Льоша огірок 5 г Vinel - насіння

Для будь-якого городника дуже важливо отримувати свіжі огірочки зі свого городу якомога довше, можливо і на протязі всього літа. Для цього робота селекціонерів постійно спрямована на виведення нових сортів зеленцов, які плодоносять досить тривалий час.
 
Новітні сорти зеленцов - це в основному гібриди, які відрізняються стійкістю до хвороб і несприятливих жарким погодних умов. Наприклад, огірок «Льоша F1», який є ранньостиглий сортом з вегетаційним періодом до 45 днів і може вирощуватися на універсальних грунтах. У всіх бджолозапильних гібридів переважно жіночий тип цвітіння. Зеленці мають відмінні смакові якості і використовуються для вживання в їжу в салатах в свіжому вигляді, а також використовуються в соліннях і консервуванні.
 
Агротехніка вирощування огірка сорту «Льоша F1» полягає в висівання насіння в прогрітий до +12 оС грунт, в борозенки на глибину до 1,5 см. Середньоплетиста рослина плодоносить довго, зеленці мають крупнобугорчатий структуру, без гіркоти. У своїй масі огірки досягають до 100 г, а в довжину - 9-10 см.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Країна виробник Україна
Фасовка дрібна фасовка
Вид Партенокарпічний
форма огірка корнішони
Сроки созрівання ранній
Місце вирощування Відкритий грунт • Закритий грунт

Відгуки про Льоша огірок 5 г Vinel - насіння

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.