Опис товару - Липосам 280 мл прилипач

Прилипач Липосам 280 мл. БТУ-Центр
 
Препаративна форма: Гель від світло-сірого до бежевого кольору, у водних розчин - біоколлоідамі.
 
Препарат має Унікальні ліпкогенні и влагоудерживающие Властивості. Використовують его, як носій-прилипач препаратів для рослинництва з метою: Зменшення непродуктивних витрат біопрепаратів, стімуляторів росту, фунгіцідів, інсектіцідів, Підвищення їх ефектівності та пролонгування Дії; утрімування волога на кореневій системе и листях рослин; захисту рослин в период вегетації від Сонячних опіків, по сухому, млявості, и Запобігання розтріскування плодів; Зменшення норми хімічніх протруйніків на 30-50%, мікроелементів - на 30%.
 
склад:
Ліпкогенная композиція полісахарідів природного походження.
 
призначення:
Для передпосівної ОБРОБКИ насіння, бульб картоплі, Цибулін; замочування коренів розсади та обпріскування рослин у период вегетації сумісно з іншімі препаратами для захисту рослин.
 
 
Заходи безпеки:
Препарат Липосам нетоксичний для людей, тварин и комах! При потраплянні препарату на шкіру ПРОМІТЕЙ це місце водою з милом, при попаданні в очі - ретельно ПРОМІТЕЙ їх водою.
 
! застосування:
Липосам, як носій-прилипач застосовують у виде водного розчин.
Розчінення проводять ступінчасто: нормоване Кількість препарату Попередньо розчіняють у воде (примерно 1: 1) в окремій ємності, ретельно перемішують до Отримання однорідної розчин, потім поступово додаються ще 3-4 ОБСЯГИ води, такоже перемішують до Отримання однорідної розчин.
Отриманий розчин Липосаму Використовують для Приготування бакової суміші з іншімі препаратами (фунгіцідамі, гербіцідамі, інсектіцідамі), мікроелементамі та ін., Дотрімуючісь певної послідовності змішування.
Спочатку вносячи в Ємність для бакової суміші хімічні Протруйники, Мікроелементи ТОЩО, потім приготовання розчин Липосаму, а после ретельного перемішування - інші Біопрепарати.
 
Обробка насіння, бульб картоплі, Цибулін и замочування коренів розсади, Проводити в тіні, унікаючі Дії Сонячних променів. Обпріскування рослин Проводити в Сонячно погоду або ввечері. Для ОБРОБКИ насіння и обпріскування рослин використовуват будь-яке стандартне обладнання.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Липосам 280 мл прилипач

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.