Передзвонити?
RuUa

Насіння компанії Леда-агро

Відображати:
Ігл петрушка 0.5 г. Леда Агро
Ігл - сорт кореневої петрушки, гладкий коренеплід з красивою внутрішньої і зовнішньої структурою, масою 100-150 г, м'якоть щільна з чудовим ароматом, підходить для свіжої реалізації і переробки, тривалого зберігання Виробник: Bejo, Голландія Вегетаційний період: 135 ..
 • Фасовка: Дрібна фасовка
 • Культура: петрушка коренева
-+
8.00 грн На складі
1 1
Інкас томат 50 шт. Леда Агро
Відомий багатьом ранній високоврожайний кущовий гібрид для будь-яких видів переробки і свіжого споживання. Один з кращих гібридів для консервування цілих плодів без шкірки. Рослина середньоросле, компактне...
-+
30.00 грн На складі
0 0
Іпомея імператор махрова червона 0,2 г Леда Агро
Іпомея махрова Імператор червона 0,2 г - це представник однорічного типу рослин з незвичайними махровими квітами, насиченого червоного кольору діаметр яких 5 - 8 сантиметрів...
-+
9.00 грн На складі
0 0
Іпомея квамокліт кипарисова лоза червона 0,2 г Леда Агро
Кипарисова лоза, червона, іпомея квамокліт (Ipomoea guamoclit cypress vine) або кипарисова ліана - це тропічний однолетник незвичайної краси. Її сильні закручені стебла обвиваються навколо опор і виростають до 5 метрів. Ажурні світло-зелені листочки рослини розсічені і нагадують віяло. Трубчасті ..
-+
9.00 грн На складі
1 1
Іпомея квамоліт Вогняний Кардинал 0,5 г Леда Агро
Квамокліт або іпомея є однорічна рослина, з закрученими стволами-ліанами і яскравими квітами діаметром 2-3 см, схожими на зірочки. Це дивовижна рослина приїхала з Америки, і більш 400 років дуже популярна в Європі. Заморська квітка швидко адаптувалася до прохолодних умов. В результаті, вирощуючи ..
-+
9.00 грн На складі
1 1
Іскандер кабачек 5 шт. Леда Агро
Іскандер кабачек 5 шт. Леда Агро
Сверхранний і надзвичайно продуктивний гібрид кабачка. Кущовий. Рослина компактна...
-+
16.00 грн На складі
0 0
Італійський Гігант петрушка 1 г. Леда Агро
Петрушка Італійський гігант - сорт з високим рівнем врожайності, а також підвищеною швидкістю наростання листя після зрізу. Рекомендована до використання в будь-якій формі (навіть як лікарська рослина). Висота куща 67 см, на одній гілці від 20 до 25 ароматних листя темно-зеленого кольору трикутно..
 • Фасовка: Дрібна фасовка
 • Культура: петрушка листова
-+
5.00 грн На складі
1 1
Абако морква 400 шт. Леда Агро
Морква Абако F1 відрізняється більш яскравою і інтенсивним забарвленням м'якоті в порівнянні з більшістю інших сортів і гібридних форм. Сорт характеризується нетривалим вегетативним періодом і формуванням повноцінного врожаю за 110-115 днів після посіву у відкритий грунт. Рекомендується для вжива..
 • Фасовка: Дрібна фасовка
-+
25.00 грн На складі
1 1
Абакус капуста брюссельська 10 шт. Леда Агро
Абакус F1 - брюссельська капуста середньостигла, період вегетації триває приблизно 110 - 115 днів моменту посадки розсади в землю. Качанчики темно-зеленого кольору, щільні. Плоди діаметром близько 2,5-3 см, вирівняні. У цього гібрида імунітет до стресів навколишнього середовища. Призначений для з..
 • Різновид: брюссельська
 • Фасовка: Дрібна фасовка
-+
16.00 грн На складі
2 2
Агератум Алоха карликовий суміш 10 сем. Леда Агро
Ранньоквітучих гібрид з тривалим періодом цвітіння. Кущ висотою: в контейнері 7-10 см, у відкритому грунті -15-20 см. Квітки дрібні, зібрані в пухнасті суцвіття-кошики, ароматні. Світло і теплолюбна культура, віддає перевагу легким, в міру родючі грунти. Посів на розсаду проводять в березні-квітн..
-+
13.00 грн На складі
1 1
Агератум Леда карликовий 0,2 гр. Леда Агро
Агератум Леда - виростає до 30 см заввишки, квіти пухнасті. Щоб отримати на своїй ділянці посадки агератума, для початку слід виростити розсаду. Для цього насіння сіють навесні, оптимально в кінці березня - початку квітня в ящики для розсади. Сходи можна очікувати вже через 7-12 днів, температура..
-+
13.00 грн На складі
1 1
Акорд огірок 1гр Леда Агро
Ранній (45-48 днів) бджолозапилюваний гібрид жіночого типу цвітіння з високою стабільною врожайністю. Потужна рослина, формує однорідні, покриті рідкісними шипами світло-зелені плоди з тоненькою шкіркою. Відмінні смакові і засолювальні якості. Дає стабільний високий урожай в початковий період пло..
-+
24.00 грн На складі
2 2
Алія кабачок 5 шт. Леда Агро
Ранній стабільний високоврожайний, простий у вирощуванні гібрид. Дозріває через 40-45 днів після появи сходів. Потужне і сильне рослина, добре вкриває плоди від сонячних опіків. Кабачки красивою циліндричної форми, однакові за розміром, шкірка світло-зелена. Біла м'якоть ніжна за смаком. Гібрид м..
-+
17.00 грн На складі
1 1
Альянс огірок 20 шт. Леда Агро
Новий ранній (40 днів) гібрид огірка жіночого типу цвітіння. Растеніеобладает добре розвиненою кореневою і листової системами, що дозволяють вирощувати цей гібрид при дефіциті вологи, дає рясний урожай в початковий період плодоношення. Плоди однорідні, помірно шиповані, з тоненькою шкіркою, довжи..
-+
16.50 грн На складі
0 0
Амал диня 5 шт. Леда Агро
Призначення. Для вирощування в плівкових тунелях, на відкритому грунті. Якість плода. Солодкий. Тип «Ананас». 2,5-3 кг (не рідкість> 4 кг). М'якоть біла з сильним ароматом. Насіннєва камера маленька. Рослина. Потужне з рясним і дружним формуванням плодів. Особливості. Дуже популярна! Високовро..
 • Фасовка: Дрібна фасовка
-+
25.00 грн На складі
1 1
Антірінум карликів. Снеппі 10 сем. Леда Агро
Карликовий гібрид висотою 20-25 см. Характеризується раннім і тривалим цвітінням. Рослини добре розростаються в ширину, утворюючи суцільний килим з великих і яскравих кольорів. Перевагою серії є одночасне цвітіння різних кольорів. Використовується для озеленення клумб, бордюрів. Світлолюбна, холо..
-+
10.00 грн На складі
0 0
Аполлонія астра срібно-рожева 0,2 г Леда Агро
Нова серія хрізантемовідніх Астр обов'язково сподобається Вам, завдяки яскравим, великим квітам. Рослина утворює кущ висотою 65 см. Кожна рослина формує до 10 квітконосів. Суцвіття в діаметрі 10 см. Дана астра відмінно виглядає в високому бордюрі або в групових посадках на газоні, а в зрізку вона..
-+
7.00 грн На складі
0 0
Аполлонія астра срібно-синя 0,2 г Леда Агро
Нова серія хрізантемовідніх Астр обов'язково сподобається Вам, завдяки яскравим, великим квітам. Рослина утворює кущ висотою 65 см. Кожна рослина формує до 10 квітконосів. Суцвіття в діаметрі 10 см. Дана астра відмінно виглядає в високому бордюрі або в групових посадках на газоні, а в зрізку вона..
-+
7.00 грн На складі
0 0
Аполлонія астра хрізантемовідная червона 0,2 г Леда Агро
Астра Аполлонія Червона хрізантемовідная 0,2 г - приверне вашу увагу яскравими, великими квітами, які в діаметрі досягають 10 см. Кущ великий до 65 см але разом з тим досить компактний, що дозволяє йому гармонійно поєднуватися з іншими рослинами на клумбі. На розсаду айстри висівають в кінці бере..
-+
7.00 грн На складі
1 1
Аполлонія астра червона 0,2 г Леда Агро
Нова серія хрізантемовідних айстр обов'язково сподобається Вам завдяки яскравим, великим квітам. Рослина утворює кущ висотою 65 см. Кожна рослина формує до 10 квітконосів. Суцвіття в діаметрі 10 см. Дана астра відмінно виглядає в високому бордюрі або в групових посадках на газоні, і на зріз вона ..
-+
5.00 грн На складі
0 0
Армерії Монтана 0,02 г Леда Агро
Армерії Монтана (Arenaria Montana) - багаторічна рослина. Висота рослини - 10 см. Діаметр квітки - до 2 см. Завдяки своїй низькорослості, використовується для альпійських гірок та рокаріїв. Можливо вирощування в якості кімнатної рослини. Насіння висівають в січні або на початку лютого, в ємність ..
-+
8.00 грн На складі
0 0
Асма кабачок 5 шт. Леда Агро
Вегетаційний період 35-40 днів. Дуже ранній (35-40 днів) кабачок кущового типу світло-зеленого кольору. Використовується для отримання ранньої продукції навесні в плівкових укриттях і відкритому грунті. Плоди правильної циліндричної форми, але навіть при переростання вони не втрачають своєї форми..
-+
18.00 грн На складі
0 0
Астерікс огірок 1 м Леда Агро
Астерікс F1 - ранній, бджолозапилюваний гібрид огірка, переважно з жіночим типом цвітіння, зеленці корнішонного типу, подовжені, горбкуваті, завдовжки 8-11 см, масою 90-100г, для ринку свіжої продукції, високі засолювальні каче¬ства, придатний для консервування..
 • Фасовка: Дрібна фасовка
 • форма огірка: короткоплодний горбкуватий
-+
24.00 грн На складі
1 1
Астра Дюшес біла піоновідние 0,2 г Леда Агро
Айтрах піоновідние Дюшес - однорічна рослина висотою 70 см. Суцвіття піоновідние, густомахрові, діаметром 10-13 см. Формує красивий кущ, на якому розпускається 5-8 суцвіть яскравих відтінків. На розсаду насіння сіють в кінці березня - початку квітня. З появою першої пари справжніх листків сіянці ..
-+
7.00 грн На складі
1 1
Астра Дюшес жовта 0,2 г Леда Агро
Дивовижні букети для зрізання. Кущ висотою 70 см. Суцвіття жовті, 8-10 см в діаметрі. Цвіте серпень-вересень. Використовують для посадки в збірні квітники групами, на рабатки - рядами і для зрізання.Агротехніка. Рослина віддає перевагу відкрите сонячне місце, але виносить і півтінь. Краще ро..
-+
7.00 грн На складі
1 1
Астра Дюшес Кримсон 0,2 г Леда Агро
Суцвіття велике (10-15 см в діаметрі), яскраве, піоновідние. У висоту рослина досягає 60-80 см, стебло міцний, листя темно-зеленого кольору. Розсаду починають висаджувати вже з кінця березня а пікіровку проводять, коли з'являється 2-3 листочка. Цвітіння тривале - 60-65 днів. Сорт айстри невибагли..
-+
7.00 грн На складі
1 1
Атлантіс огірок 1 м Леда Агро
Ранній (42-45 днів) кущовий гібрид огірка жіночого типу цвітіння універсального призначення (для використання в свіжому вигляді і переробки). Рослина потужна, забезпечує масову віддачу врожаю, як в початковий період плодоношення, так і протягом усього сезону. Плоди однорідні, помірно шиповані, ци..
 • Фасовка: Дрібна фасовка
 • форма огірка: короткоплодний горбкуватий
-+
24.00 грн На складі
2 2
Атрія капуста білоголова 20 шт. Леда Агро
Капуста «Атрія f1» є високоврожайний гібридною формою голландської селекції і дозріває через 125-130 днів після висадки рассадного матеріалу на гряди відкритого грунту. Пізньостигла гібридна форма «Атрія f1» має опис, привабливе не тільки для присадибного вирощування, а й культивув..
 • Різновид: білокачанна
 • Фасовка: Дрібна фасовка
-+
15.00 грн На складі
1 1

Купити насіння фірми Леда-агро в Україні

В інтернет-магазині «Леда-Агро» представлено насіння в широкому асортименті. У нас Ви можете замовити поштою: насіння, квіти, які пристосовані для посадки, як у відкритому, так і закритому грунті. Ми пропонує тільки якісний товар кращих сортів і гібридів української, а також зарубіжної селекції. Інтернет магазин насіння - це зручна і доступна в будь-який час форма покупки. Вам не знадобиться втрачати свої сили і час, на те щоб відправиться за покупкою. Досить лише відкрити наш сайт, вибрати необхідний сорт і замовити насіння поштою, або ж приїхати до нас в магазин і придбати товар, який Вас. Ми пропонуємо до продажу насіння, як у професійній, так і в міні упаковці.