Опис товару - Курзат Р 44% з. п. 1 кг DuPont - фунгіцид

Оптимальне поєднання оригінального цимоксаніл і високоякісної міді
 
ОПИС ПРЕПАРАТУ
 
Діючі речовини: 689,5 г / кг хлорокись міді + 42 г / кг цимоксаніл
Хімічні класи: неорганічні солі (препарати пов'язаної міді) і ціаноацетамід оксими
Препаративна форма: порошок, що змочується
 
КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ
 
Профілактичне, захисне і лікувальну дію. Хлорокис міді захищає рослину зовні завдяки своєму контактній дії. Цимоксаніл - локально-системний компонент КУРЗАТ® Р - забезпечує профілактичне, захисне і лікувальну дію, швидко проникаючи в рослину після обробки і перерозподіляючись в листі і стеблах.
 
Пролонговану дію (до 10 днів) в порівнянні з фунгіцидами прямого контактної дії. Найбільш ефективним є застосування КУРЗАТ® Р профілактично - до інфікування або протягом 1-2 днів після зараження. Наступні обробки рекомендується проводити з інтервалом 10-12 днів.
 
Використання КУРЗАТ® Р в антирезистентної програмах. Відсутність стійких до КУРЗАТ® Р штамів забезпечує надійну боротьбу з фітофторозом протягом багатьох років, що вигідно відрізняє КУРЗАТ® Р від повністю системних фунгіцидів.
 
СПЕКТР ДІЇ
 
КУРЗАТ® Р ефективний при боротьбі з видами патогенів, що відносяться до загону Peronosporales, пологів Phytophthora, Peronospora і Plasmopara. Він ефективний при боротьбі з такими захворюваннями: мілдью (Plasmopara viticola), фітофтороз томатів і картоплі (Phytophthora infestans), пероноспороз цибулі (Peronospora destructor), пероноспороз огірка (Peronospora cubensis). КУРЗАТ® Р має обмежену ефективність у боротьбі з патогенами, що викликають хвороби коренів. Суміші цимоксаніл високо ефективні в боротьбі з сухою плямистістю (Alternaria spp.) Картоплі і томатів.
 
МЕХАНІЗМ ДІЇ
 
Синергія двох діючих речовин забезпечує надійний захист. Хлорокис міді захищає рослину зовні завдяки своєму контактній дії. Цимоксаніл - локально-системний компонент КУРЗАТ® Р, відкритий компанією DuPont - забезпечує профілактичне, захисне і лікувальну дію. Після обробки цимоксаніл швидко проникає в рослину і перерозподіляється в листі і стеблах. Це компенсує нерівномірний розподіл робочого розчину на рослинах при обробці. Лікувальна дія зберігається навіть через 1-2 дні після обробки за рахунок реакції надчутливості (цимоксаніл зупиняє розвиток хвороби, завдяки капсулювання інфікованих клітин рослини).


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Курзат Р 44% з. п. 1 кг DuPont - фунгіцид

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
4  
Корисність відгуків
0 голосів
0