Опис товару - Кураж огірок 1000 сем. Гавриш - насіння огірка

Цей партенокарпічний гібрид з жіночим типом цвітіння можна також вирощувати в плівкових або засклених теплицях. Рослини мають букетний розташування зав'язей і в залежності від віку і ступеня освітленості можуть утворювати від 2 до 10 зав'язей. Зеленці на головному стеблі зазвичай виростають до 13 - 16 сантиметрів в довжину, на бічних пагонах огірочки трохи поменше - 12 - 15 сантиметрів. Діаметр таких плодів зазвичай дорівнює 3,5 - 4 сантиметрам, а вага становить близько 120 - 140 грам. Дозрілі зеленці мають частобугорчатую структуру і цікаву темно-зелене забарвлення. Такі білошипий огірочки універсального призначення можуть до 10 днів зберігати свої товарні якості навіть в нерегулярних умовах.
 
Особливості сорту Кураж F1
 
Завдяки тому, що огірок Кураж F1 можна вирощувати як в закритих приміщеннях, так і на городі, він досить успішно конкурує з готовою продукцією з теплиць і відкритих грядок.
 
Крім того, цей гібрид має стійкість до багатьох відомих захворювань:
- справжньою і несправжньої борошнистої роси;
- оливкової плямистості;
- вірусу огіркової мозаїки;
- кореневих гнилей.
При цьому гібрид відомий своєю найпотужнішою кореневою системою, яка забезпечує сильне зростання і допомагає формувати хорошу асиміляційну поверхню.
 
Агротехніка вирощування сорту
 
сорт огірків кураж Для того, щоб отримати огірки для літньо-осіннього обороту, до посіву сорту коштує приступити в першій або другій декаді червня. Найсприятливішим часом для висадки розсади вважається початку липня, граничний час, коли можна здійснити цю маніпуляцію - третя декада липня. Дотримуватися цих термінів досить важливо, оскільки при більш пізніх посадках значно знижується врожайність - з кожною наступною тижнем урожай знижується на 1 кілограм на метр квадратний. Така закономірність пов'язана з тим, що в осінні місяці знижується рівень освітленості.
 
Для того, щоб отримати максимальну кількість врожаю, бажано не перевищувати рекомендований показник щільності посадки, який дорівнює 2 - 2,2 рослинам на метр квадратний. Як вже було сказано, плодоносити сорт починає досить рано - вже на 25 - 30 день після висаджування підросла розсади. До речі, перші плоди при цьому бажано зібрати трохи раніше, коли вони виростуть до позначки в 10 - 11 сантиметрів. Також пам'ятайте про те, що рослина має букетна розташування зав'язей, тому зеленці на ньому ні в якому разі не можна перетримувати - при більш активних «збирання» зав'язі починають рости і, відповідно, таким чином, підвищують врожайність.
 
Іноді Ви можете зіткнутися з проблемою того, що рослина добре росте, утворюючи великі листові пластини, але дуже погано плодоносить. І це все в умовах достатнього рівня вологості і освітленості. Така проблема пояснюється досить просто. Її причиною, швидше за все, є зайва облиственность куща, в результаті чого зменшується освітленість самої рослини, листя починає жовтіти і відмирати, зав'язі повільно наливаються і навіть відмирають. Поправити ситуацію допоможе часткове видалення листових пластинок з обов'язковим залишенням черешків. Така, незначна на перший погляд, процедура допоможе збільшити віддачу врожаю за рахунок більшої фотосинтетичної активності листя. Так, за один прийом Ви можете спокійно видалити 1 - 3 «ледачих» листа, збільшивши тим самим кількість «світлових» листя.
 
В іншому ж, технологія вирощування і догляд за даними сортом повністю подібні до рекомендацій для інших видів огірків. Варто враховувати тільки індивідуальні особливості та потреби обраного Вами сорту і домогтися високого рівня врожаю точно не буде для Вас проблемою.

 Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Використання: Для квашення Можливо
Використання: Для консервування Так
Використання: Для переробки Так
Використання: Для свіжого ринку Так
Використання: Пікулі Можливо
Вирощування: В розстіл Так
Вирощування: ЗГ Так
Вирощування: Мульча Можливо
Вирощування: На важких грунтах Допускається
Вирощування: На шпалері Так
Вирощування: Норма посадки 30-50 тис/га
Вирощування: оборот 1-й и 2-й обороти
Вирощування: ОГ Так
Вирощування: Плівкові теплиці Так
Вирощування: Скляні теплиці Так
Вирощування: Тимчасові укриття Можливо
Колір Зелений
Колір шипів Білий
Культура Гібрид
Культура: Тенеустойчівая Ні
Розмір плоду: Довжина: Діаметр 3.1:1
Термін дозрівання, днів 45-48 днів
Країна виробник Росія
Фасовка велике фасування
Вид Партенокарпічний
форма огірка среднеплодний горбкуватий
Сроки созрівання ранній
Місце вирощування Відкритий грунт • Закритий грунт

Відгуки про Кураж огірок 1000 сем. Гавриш - насіння огірка

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

5 відгуків
0 відповідей
5 оцінок
100% 5 позитивних
24  
Корисність відгуків
0 голосів
0