Опис товару - Кущовий огірок 10г. Насіння України - насіння огірка

Більшість дачників звикли вирощувати традиційні огірки, стебла яких стеляться і розгалужуються довжиною до двох - трьох метрів. І деякі навіть не уявляють, що існує огірок кущовий, що відноситься до запилюються бджолами рослинам з жіночим типом цвітіння.
 
Огірок цього типу має форму куща, при цьому довжина основний батоги складає близько 60 сантиметрів, а бічні пагони набагато менше. Обов'язковою умовою вирощування таких огірків є відкритий грунт. Цей овоч ідеально підходить для вирощування на невеликих ділянках, оскільки кущова форма рослини і короткі батоги полегшують догляд, а також збір врожаю.
 
Огірок кущовий відноситься раннім сортам огірків. Період дозрівання становить близько 48 днів. Плоди виходять невеликий подовжено-яйцевидної форми темно-зеленого кольору. Середня довжина зеленця досягає 10 сантиметрів при вазі близько 100 грамів.
 
Рослина кущової типу відрізняється високою врожайністю навіть при несприятливих погодних умовах завдяки своїй стійкості до різних хвороб, наприклад, оливкової плямистості, бактеріозу, борошнистої роси.
 
Приємні на смак кущові огірки характеризуються тривалим зберіганням без зміни кольору плоду. Невеликий розмір зеленця і відмінний смак роблять їх використання універсальним. Огірки підходять не тільки для свіжих салатів, але і для засолювання або консервації в маленьких скляних банках.
 
Завдяки своїм прекрасним характеристикам огірок кущовий представляє величезний інтерес для селекціонерів. Вони активно працюють над виведенням різних сортів огірків саме кущового типу.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Країна виробник Україна
Фасовка дрібна фасовка
Вид Партенокарпічний
форма огірка короткоплодний горбкуватий
Сроки созрівання ранній
Місце вирощування Відкритий грунт • Закритий грунт

Відгуки про Кущовий огірок 10г. Насіння України - насіння огірка

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

2 відгуків
0 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
9  
Корисність відгуків
0 голосів
0