Опис товару - Кріспіна F1 1000 сем. огірок Nunhems - насіння огірка

Насіння огірка Кріспіна F1 / Krispina F1 - Огірки - високопродуктивний партенокарпічний гібрид, спеціально для вирощування на шпалері, як в закритому, так і у відкритому грунті. У гібрида більш потужна коренева система, що дозволяє сформувати більш потужна рослина, тому він більш урожайний порівняно з іншими партенокарпічний гібрид. Цей гібрид менш вимогливий до тепла на початку плодоношення і більш стійкий до високих температур протягом усього періоду плодоношення.
 
Вирощування розсади.
Кріспін F1 в закритому грунті краще висаджувати розсадою в горщиках. Це дозволяє, по-перше, отримати більш ранню продукцію, по-друге, використовувати менше насіння, краще захистити рослини на перших стадіях розвитку. 23-25-денну розсаду висаджують в скляні теплиці в кінці січня, початку лютого, а в плівкові теплиці на повітряному або сонячному обігріві, коли температура грунту буде не нижче 17 ° C. Горщики для вирощування розсади роблять із суміші: 3 частини торфу, 1 частина перегною або 3 частини перегною і 1 частина дернової землі, до цієї суміші додають з розрахунку на 1 т: аміачної селітри 0,8-1,0 кг, суперфосфату 1,0 -1,5 і сульфату калію 0,7-1,0 кг. Використовують горщики діаметром не менше 8 см. Потрібно стежити за тим, щоб рН суміші становило 6,2-6,5.
 
Замість горщиків краще використовувати спеціальні таблетки. Вони зручні у використанні, містять необхідні для рослин макро- і мікроелементи, біологічно активні речовини. Також дуже корисна обробка розсади спеціальними препаратами. Час посіву насіння вибирають так, щоб висадити 22-25 денну розсаду (3-4 листи) у відкритий грунт в рекомендовані терміни. Насіння фірми Нунемс проходять всю необхідну передпосівний обробіток в Голландії і в жодній іншій обробці не потребують. Після посіву до появи сходів температуру підтримують в межах 25-28 ° C, з появою сходів її знижують вдень до 18-20 ° C, вночі до 14-15 ° C; проводять помірні поливи і своєчасну вентиляцію. Різке зниження температури повітря і грунту в нічні години може призвести до вилягання сіянців і, навпаки, перегріви повітря в нічний час - до витягування розсади і зниження її якості. Розсада перед висадкою в плівкові теплиці повинна бути добре загартована.
 
Підготовка ґрунту.
Грунт для посадки готують завчасно. Коренева система у Кріспіни F1 порівняно добре розвинена, тому найкраще уздовж майбутніх рядків формувати невеликі гряди, в які вносять частину мінеральних добрив і гній. Це забезпечить кращі умови для розвитку рослин. Висота гряд в закритому грунті 15-20 см, відстань між рядами 0,9-1,0 м. Відстань між рослинами в ряду - 35-45 см, в залежності від ширини міжрядь. У будь-якому випадку на 100 м? має бути приблизно 200-250 рослин. На відстані 5-20 см від висадженої розсади укладають трубки крапельного зрошення. Крапельне зрошення дозволяє значно економити витрати води при поливі, а також локально вносити мінеральні добрива та засоби захисту рослин проти комплексу грунтових шкідників і збудників хвороб огірка. Добре зарекомендувало себе покриття гряд мульчирующей плівкою.
 
Формування куща.
У теплицях Кріспін F1, формують в одне стебло з бічними пасинками. Коли рослини будуть мати 6-7 вузлів, проводять осліплення нижній частині стебла: на перших 5 вузлах повністю видаляють плоди і пасинки, залишаючи основне стебло, на наступних 3-4 вузлах пасинки прищипують, але залишають по одному плоду на кожному вузлі. Цей прийом дозволяє зміцнити молоді рослини і отримати більш високий ранній урожай. Після цього на 4-5 вузлах залишають все плоди і прищипують пасинки над першим листом. Далі пасинки вкорочують над 2-3 листом, в залежності від густоти. Після того як центральний стебло Кріспіни F1 досягне вершини шпалери, його направляють уздовж ряду і на відстані 0,7-1 м і направляють вниз. Центральний стебло прищипують на відстані 0,9-1,0 м від землі. У міру старіння видаляють нижнє листя, які почали жовтіти або сильно загущают посадку. Цей прийом дозволяє поліпшити вентиляцію всієї теплиць і цим самим запобігти захворюваності рослин.
 
Добриво.
Рослини Кріспіни F1 формують потужну надземну частину, тому живильний режим повинен бути на високому рівні. Вони мають потужну кореневу систему, яка добре відгукується на внесення поживних речовин особливо при подачі їх локально через систему крапельного зрошення. Після 1-2 вибірок плодів рослини потрібно підгодувати азотно-калійними добривами. Це можуть бути органічні (розчин гною, пташиного посліду) добрива з мінеральними (суміш аміачної (кальцієвої селітри) з сульфатом калію (краще калімагнезію) або калійна селітра). У закритому грунті при використанні мінеральних добрив потрібно пам'ятати, що азот потрібно вносити в нітратній формі, а в аммонийной формі не більше 20% від сумарного внесення азоту в мінеральній формі. При можливості добрива краще вносити в розчиненому вигляді з поливної водою за допомогою системи крапельного зрошення. Підживлення повторюють через


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Використання: Для квашення Можливо
Використання: Для консервування Так
Використання: Для переробки Так
Використання: Для свіжого ринку Так
Використання: Пікулі Можливо
Вирощування: В розстіл Так
Вирощування: ЗГ Так
Вирощування: Мульча Можливо
Вирощування: На важких грунтах Допускається
Вирощування: На шпалері Так
Вирощування: Норма посадки 30-50 тис/га
Вирощування: оборот 1-й и 2-й обороти
Вирощування: ОГ Так
Вирощування: Плівкові теплиці Так
Вирощування: Скляні теплиці Так
Вирощування: Тимчасові укриття Можливо
Колір Темно-зелений
Колір шипів Білий
Культура Гібрид
Культура: Тенеустойчівая Ні
Розмір плоду: Довжина: Діаметр 3.1:1
Термін дозрівання, днів 40-42 днів
Країна виробник Голандія
Фасовка велике фасування
Вид Партенокарпічний
форма огірка корнішони • короткоплодний горбкуватий
Сроки созрівання ранній
Місце вирощування Відкритий грунт • Закритий грунт

Відгуки про Кріспіна F1 1000 сем. огірок Nunhems - насіння огірка

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

4 відгуків
0 відповідей
4 оцінок
100% 4 позитивних
19  
Корисність відгуків
0 голосів
0