Опис товару - Червоний рубін базилік 0,3 гр. Leda Agro - насіння

Базилік червоний - однорічна пряно-ароматична рослина, представник сімейства ясноткових. Родова назва цієї рослини походить від грецького слова osme, яке перекладається як «запах».
 
Червоний базилік (він же фіолетовий) - одна з найпопулярніших ароматичних трав, яка особливо часто використовується в азіатській і кавказької кухні.
 
квітучий червоний базілікБазілік є гіллясте стебло висотою близько 20 см і листям фіолетового відтінку (див. фото). Належить до сімейства м'ятних трав. Листя базиліка в залежності від сорту можуть мати зеленуватий або червонуватий тон. Відрізняються сорти також і квітами: вони можуть бути різних відтінків і розмірів.
 
Базилік здавна привертав людину, йому присвячували легенди і навіть схилялися перед ним. Так, в Індії цю рослину до сих пір вважається священним. Індуси навіть клянуться перед ним, перш ніж дати свідчення в суді. В Італії базилік вважали символом любові: якщо дівчина ставила вазон з цією рослиною на вікно, це означало, що вона очікує свого коханого. У Румунії, вважають, що юнак, який отримав від дівчини гілочку цього запашного рослини, стає її нареченим.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка дрібна фасовка
Культура базилік
Вид сорт
Сроки созрівання середньостиглий
Колір фіолетовий

Відгуки про Червоний рубін базилік 0,3 гр. Leda Agro - насіння

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
4  
Корисність відгуків
0 голосів
0