Опис товару - Інсектицид Космос 1,5 мл

Будь городникові відомо, що без цькування шкідників, гарного врожаю картоплі не отримати. Шкідників, які люблять поласувати картопляним рослиною, багато і для того, щоб "одним махом" знищити максимальну кількість видів шкідливих комах, потрібно вибрати інсектицид широкого дії. Пропонуємо контактно-кишковий інсектицид "Космос", який називають досвідчені городники — космічною силою.       
Діюча речовина — Фіпроніл. Після обробки картопляного куща цим препаратом, комахи починають гинути від паралічу. Препарат не змивається дощем і стійкий до високих температур, діє на шкідників як контактним шляхом, так і при попаданні в травну систему. Тривалість згубного впливу препарату на комах досить тривала — до трьох тижнів, ефективність стовідсоткова! Через 15 хвилин після контакту з хімікатом, шкідники починають гинути від паралічу, повна їх загибель настає через 4-6 годин. "Космос" ліквідує як личинки, так і дорослих комах. На сьогоднішній день цей препарат є найкращим для боротьби з колорадським жуком і ґрунтовими шкідниками.
"Космос"ефективний проти:
 
колорадського жука,
 
дротяники,
 
попелиці,
 
капустянки,
 
личинки хруща,
 
садового мурашки, 
 
гусениць шкідника подгрызающая совка.
 
Застосовується для обробки:
 
картоплі,
 
томатів,
 
баклажанів,
 
капусти,
 
огірка, капусти,
 
ріпаку, 
 
кукурудзи, 
 
соняшнику.
 
Норма витрати для картоплі і овочевих культур становить 1,5 мл на 8 л води. 
 
Обробляти рослини потрібно в кінці червня — початку липня. В цей час вилуплюються з відкладених колорадським жуком яєць його ненажерливі личинки, які дуже швидко починають поїдати листя (одна личинка може знищити за добу цілий аркуш). Через три-чотири тижні, обробку слід повторити, але не менш, ніж за 30 днів до збирання картоплі. 
"Космос" також захищає рослини від ґрунтових шкідників. Для цього препаратом обробляють пропарені і промаслені зерна пшениці, які вносять у грунт оброблюваної ділянки.
Препаратом слід обприскувати картопляні кущі (1-2 обробки за вегетацію) у суху безвітряну погоду — краще у вечірні години або рано вранці. При приготуванні розчину і його розпиленні обов'язково використовувати захисні засоби (респіратор, гумові рукавички, спеціальний одяг). 


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Інсектицид Космос 1,5 мл

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.