Опис товару - Кораген 50 мл. DuPont - інсектицид

Ефективний захист від шкідників і вибірковість до корисних комах
 
КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ
 
Швидка зупинка харчування комах після інтоксикації. У перші години після обприскування КОРАГЕН® шкідник швидко втрачає здатність до живлення і руху, з остаточним паралічем і загибеллю протягом 2-4 днів. При цьому на культурі відсутні пошкодження в результаті швидкої зупинки харчування.
 
Тривалий період захисної дії. КОРАГЕН® характеризується тривалим періодом захисної дії (до 3-х тижнів), завдяки трансламінарну проникненню діючої речовини, його хімічної стабільності в різних погодно-кліматичних умовах і високою залишковою інсектицидною активності.
 
Дія на всіх стадіях розвитку шкідника. КОРАГЕН® володіє ларвіцідним, а також ові-ларвіцідним дією, яке спостерігається під час прогризанія відродження личинкою обробленої поверхні яйця. Це веде до миттєвої інтоксикації личинки, яка гине, не встигнувши вийти з яйця або відразу після виходу.
 
ОПИС ПРЕПАРАТУ
 
Діюча речовина: 200 г / л хлорантраніліпрол
Хімічний клас: антранілдіаміди
Препаративна форма: концентрат суспензії
 
СПЕКТР ДІЇ
 
КОРАГЕН® високоефективний проти широкого спектра лускокрилих, твердокрилих та двокрилих шкідників (плодожерки, молі, листовійки, колорадський жук, картопляна міль, каліфорнійська щитівка і ін.). Широко застосовується для захисту кукурудзи, соняшнику, капусти, баклажанів, цибулі, перцю та інших культур.
 
МЕХАНІЗМ ДІЇ
 
У перші години після обприскування КОРАГЕН® шкідник швидко втрачає здатність до живлення і руху з остаточним паралічем і загибеллю протягом 2-4 днів. КОРАГЕН® володіє новим, унікальним механізмом дії. Діюча речовина - хлорантраніліпрол - впливає на ріанодінового рецептори (RyR), які регулюють м'язову і нервову активність комах за допомогою зміни рівнів кальцію в клітинах. В організмі комахи препарат активує вивільнення внутрішніх запасів іонів кальцію з м'язів, внаслідок цього шкідник втрачає здатність скорочувати м'язи.
 
Основна дія КОРАГЕН® відбувається при надходженні всередину комах, а також через кутикулу (кишково-контактну дію). Перерозподіл КОРАГЕН® в рослині відбувається за рахунок трансламінарну пересування хлорантраніліпрола через клітини епідермісу стебла і по проводять судинах ксилеми, що сприяє потраплянню діючої речовини в новий приріст.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Кораген 50 мл. DuPont - інсектицид

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.