Опис товару - Колгоспниця диня 2 гр. насіння України - насіння дині

Диня - популярна баштанна садова культура, яка дозволяє отримувати хороший урожай і відрізняється простотою в догляді. Існують десятки різних сортів, які розрізняються термінами визрівання і смаковими якостями вирощеного врожаю. У цій статті ми розповімо вам про сорт дині Колгоспниця, яка відрізняється чудовим солодким смаком.
 
Диня Колгоспниця має невеликі за своїм розміром плоди з чудовим солодким смаком. Плід виростає на міцній ніжці і відрізняється підвищеною стійкістю до різних захворювань. Визріла диня колгоспниця має жовтуватий колір з характерною мережею тріщин. При створенні оптимальних умов для росту середня вага плода становить півтора кілограма.
 
Щільна м'якоть і міцна корочка дозволяє з легкістю транспортувати зібраний урожай, який може зберігатися після збору протягом тижня. Це скоростиглий сорт, тому після посадки насіння в грунт перший урожай можна отримувати вже через 70-80 днів.
 
Диня Колгоспниця відрізняється стійкістю до сонячного випромінювання, і практично не підгорає на сонці. Навіть якщо сонячними променями буде пошкоджена шкірка, м'якість при цьому залишається недоторканою. Відзначимо також чудову стійкість рослин до низьких температур. Це дозволяє вирощувати дині сорту Колгоспниця на відкритому грунті.
 
При виборі місця для грядки перевагу слід віддавати сонячним ділянкам, які відмінно захищені від холоду. Земля на грядці для успішного вирощування сорту Колгоспниці повинна бути обов'язково родючої.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка дрібна фасовка
Тип плода тип Ананас
Сорт / гібрид гібрид
Терміни дозрівання середньостиглий
Середня вага плоду 1,5-2
форма плоду кругла
Колір м'якоті біла

Відгуки про Колгоспниця диня 2 гр. насіння України - насіння дині

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.