Опис товару - Насіння дині Колгоспниця 100 гр. компанії Імперія насіння

Сорт виведений на Донецькій дослідній станції. Сорт середньостиглий, урожайний. Плоди округлі, гладкі, жовто-оранжеві. М'якоть біла, ніжна, дуже смачна.
 
Диня Колгоспниця - середньостиглий сорт, вегетація якого займає до 95 днів. Вирощуючи в теплиці, можна скоротити дозрівання до 77-80 днів. Тиквіна має трохи витягнуту, кулясту форму, яскраво-оранжевого або жовто-оранжевого кольору, з яскраво вираженим сітковим візерунком. Середня вага тиквіни досягає 1,5 кілограм. М'якоть біла, щільна і хрустка, має дуже солодкий смак. На жаль, сорт Колгоспниця не придатний для тривалого зберігання, тому вимагає якнайшвидшого вживання або переробки.
 
Одне з головних достоїнств сорту - стійкість до низьких температур. Для сімейства гарбузових це велика рідкість. І саме це дозволяє виростити сорт Колгоспниця з рівним успіхом як в теплиці, так і на відкритому грунті.
 
Як отримати високий урожай
Для того щоб диня колгоспниця дала багатий урожай, потрібно докласти невеликі зусилля. Неважливо, де намічено вирощування - в теплиці або на відкритому грунті, краще за все спочатку виростити розсаду з насіння. Посів відбувається починаючи з 14-17 квітня, самий крайній термін - початок травня. На освіту придатних до посадки саджанців йде близько 25-30 днів, так що посадивши цей сорт на розсаду в середині квітня, вже в середині травня можна садити саджанці в теплиці або на відкритих грядках. Важливо відразу ж накрити грядки плівкою, якщо посадка проведена на відкритій ділянці.
 
При посадці важливо враховувати, що для комфортного зростання і активного розвитку дині потрібно багато вільного місця. Тому між лунками має бути приблизно 80-100 сантиметрів. Коли з'являться перші бічні стебла, після формування третього справжнього листка необхідно провести пасинкування, формуючи рослина в одне стебло. Процедуру необхідно регулярно повторювати, всякий раз прищипуючи рослина над третім листом, відсікаючи бічні пагони.
 
Велике значення має освітлення. Рекомендована інтенсивність освітлення від 5000-6000 ЛК. Однак, варто знати, що любляча рясне освітлення диня швидше зацвітає при скороченому дні. Тобто стабільно висвітлювати її необхідно протягом 8-11 годин. Менший термін світлового дня призведе до того, що вегетація сповільниться.
 
Також не варто забувати про полив. Загальна посухостійкість гарбузових не означає, що про полив можна забути. Коли саджанці посаджені в теплиці або в грунті на ділянці, їм потрібно досить велика кількість вологи для гарної вегетації. При цьому намагайтеся не заливати рослина і не лити воду на стебла і листя.
 
особливості догляду
В першу чергу подбайте про те, щоб диня не росла в кислому ґрунті. Також досить складно виростити здоровий врожай, якщо на ранніх стадіях вегетації в теплиці погано працює вентиляція або ж, навпаки, "гуляють" протяги. Слід забути про полив холодною водою, оскільки це не тільки сповільнює вегетацію, а й створює сприятливі умови для розвитку грибкових хвороб.
 
Важливо не забувати про мінеральні підгодівлі, які потрібні в перший тиждень після посадки розсади, коли зелена маса дині тільки починає розвиватися. Грунт в теплиці повинен бути заздалегідь удобрений, але додаткових підгодівлі уникнути не вийде. Заготовте склад з суперфосфату, аміачної селітри і калію, щоб вносити його кожні 2 тижні.
 
Вирощування в теплиці також вимагає додаткового запилення суцвіть. Для цього струсіть пилок з чоловічих квіток в поліетиленовий пакет і запилюючи жіночі квітки.
 
терміни дозрівання
В силу своєї досить короткої вегетації цей сорт дозволяє збирати перші плоди вже через 2 місяці після посадки, втім, більш детальну інформацію підкаже опис на пакетику з насінням.
 
Стиглість тиквіни можна визначити за станом шкірки, як тільки вона стане жовтою або темно-жовтої, можна забирати плід з грядки. Крім цього, тиквіна стає м'якше там, де була квітка і легко відділяється від плодоніжки.
 
Хвороби і шкідники
Опис усіх хвороб і шкідників, яким піддається сорт Колгоспниця, може вилитися в досить об'ємну енциклопедію. Однак в теплиці більшість з них не проявляється, тому розглянемо тільки найбільш частих небажаних гостей, які заважають виростити солодкі дині.
 
Сорт часто схильний до борошнистої роси. Виявляється грибкова хвороба, як сіруватий наліт на листках і стеблах. Уражені ділянки досить швидко в'януть і відмирають. Борошниста роса негативно позначається не тільки на стані рослини, а й на якості плодів.
 
Фузаріоз - ще один противник сімейства Гарбузові. Спори грибка проникають в рослину і призводять до утворення плям на листках, які нерідко закручуються вниз. Поступово рослина починає в'янути і, якщо нічого не зробити, гине.
 
Серед комах найнебезпечнішими вважаються: баштанна попелиця, павутинний кліщ, дротяники і підгризаючі совки. Тому необхідно щорічно проводити обробку ділянки фунгіцидами та інсектицидами.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка велике фасування
Тип плода тип Ананас
Сорт / гібрид сорт
Терміни дозрівання середньостиглий
Середня вага плоду 1,5-2
форма плоду кругла
Колір м'якоті біла

Відгуки про Насіння дині Колгоспниця 100 гр. компанії Імперія насіння

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.