Замовити зворотній дзвінок
Ru Ua
Новини
Гібридна форма огірка під назвою «Гектор f1» характеризується як ранньостиглий, з дружним формуванням урожаю, вирівняний зеленцов, високими смаковими якостями і стійкістю до ...  Детальніше→
  • 21 февраля 2019 08:31:39
Розпродаж простроченного посадкового матеріалу зі знижками до 25%. Поспішайте! Спеціально для Вас наш інтернет-магазин "Наша справа" робить знижку на посівний матеріал від популярних виробників ...  Детальніше→
  • 23 октября 2018 12:42:32
У нашому магазині Ви знайдете каталог насіння овочів на 2019 рік за доступними цінами від кращих світових фірм-виробників насіння овочів. Діє знижка на доставку насіння при замовленні останніх на суму от 2000 грн ...  Детальніше→
  • 10 октября 2018 13:22:38
Фейсбук
 
 

Продукція компанії Кемілайн агро

Відображати:
Фітал 0,5 л
Фітал є системним, фунгіцидною препаратом неорганічного походження, який використовують для боротьби з мікозних ураженнями селськохозяйственних рослин. Засіб здатний проникати в рослинний організм і пригнічувати інфекцію зсередини. Застосування Фіта позитивно позначається на врожайності культур, ..
- +
490.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Фітал 1 л
Фітал ефективно застосовується на виноградниках проти мілдью, оїдіуму та інших хвороб; на плодових і овочевих культурах проти основних найбільш поширених захворювань; на зернових, сої, ріпаку, цукрового буряку та інших культурах проти найбільш шкідливих хвороб.   Фітал - один з найбі..
- +
710.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Фітал 20 мл
Фітал є системним, фунгіцидною препаратом неорганічного походження, який використовують для боротьби з мікозних ураженнями селськохозяйственних рослин. Засіб здатний проникати в рослинний організм і пригнічувати інфекцію зсередини. Застосування Фіта позитивно позначається на врожайності культур, ..
- +
35.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Фітал для газону р.к. 0,5 л
Фітал - системний фунгіцид лікувальної та профілактичної дії для захисту газонних трав від комплексу захворювань. Препарат підвищує витривалість рослин і має стимулюючі властивості, проникає в підземну частину, захищає кореневу систему. Підходить для всіх типів газонів, надає їм інтенсивний зелен..
- +
590.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні

Купити засоби захисту і добрива фірми Кемілайн агров Україні

Україна - це країна з потужним агропромисловим потенціалом і величезними перспективами розвитку сільського господарства. Аграрний сектор явл яется важливою стратегічною галуззю української національної економіки. Захист рослин - це один з найважливіших елементів в технології вирощування сільськогосподарських культур.
 
Компанія «Кемілайн Агро» - український виробник засобів захисту рослин, яка почала свою роботу в 2000 році. Основний стратегічний напрямок діяльності компанії є власне виробництво високоефективних засобів захисту рослин, доступних українському сільгоспвиробнику. Ми використовуємо світовий унікальний досвід і знання в області хімії, біології, агрономії, створюючи інноваційні рішення для захисту рослин.
 
Уже понад 18 років препарати проходять широкі випробування (біологічна, токсиколого-гігієнічна, економічна оцінка) на різних культурах в науково-дослідних установах і провідних сільськогосподарських підприємствах України з наступною державною реєстрацією.
 
Висока ефективність препаратів, які пропонує компанія «Кемілайн Агро», а також їх широкий асортимент (інсектициди, фунгіциди, протруйники, мікродобрива, гербіциди та органічні добрива), дає можливість застосувати їх як основну складову в інтегрованих системах захисту зернових, сої, ріпаку, цукрових буряків , картоплі, плодових і овочевих культур, виноградників.
 
Продукція компанії «Кемілайн Агро» з кожним роком набуває все більшої популярності серед аграріїв. У 2017 році був запущений в роботу цех дрібного фасування.
 
Компанія щорічно інвестує в нове обладнання, створює нові робочі місця. Наші фахівці постійно працюють над новими високопродуктивними розробками, удосконалюючи існуючі продукти, створюючи більш ефективні і екологічно безпечні форми.
 
Всі наші зусилля спрямовані на те, щоб сільгоспвиробник використовував тільки якісні засоби захисту рослин, які допоможуть йому отримувати екологічно чисту, високоякісну, економічно вигідну продукцію.
 
Щиро дякуємо Вам за довіру і міцне партнерство з компанією «Кемілайн Агро» і запрошуємо до співпраці, результат якої - високі врожаї, стабільний бізнес, успіх і процвітання!
 
Сайт наших партнерів, а саме компанії Кемілайн агро - http://chemiline.com.ua/
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *