Опис товару - Каротель 20 гр. морква Насіння України - насіння моркви

Морква Каротель відноситься до середньоранніх високоврожайних сортів і рекомендується як для використання в свіжому вигляді, так і для переробки. Період від сходів до повноцінної технічної стиглості і збирання врожаю займає 100-110 днів.
 
Цей вкрай популярний сорт моркви добре зарекомендував себе в присадибних господарствах середньої смуги Росії при висіві під зиму. Опис характеризує коренеплід як повністю занурений в грунт, конічної форми з тупим носиком, середньою масою від 80 до 160 м
 
М'якоть солодка, дуже соковита, оранжево-червоного кольору. Вміст цукру - 6-8%, каротину - не менше 10-13%. Довжина коренеплоду, готового до збирання - 9-15 см. Сорт характеризується стійкістю до стрілкування і цветушности, володіє високими якісними та смаковими показниками, стійкий до основних хвороб і шкідників.
 
Гряди під моркву слід підготувати приблизно за пару днів до посівних робіт. Залежно від типу і рівня родючості грунту, навесні грунт потрібно збагатити основними органічними і мінеральними добривами.
 
Гряди посипають деревною золою, а потім формують борозенки глибиною до 2,5 см. Стандартна відстань між рядами - приблизно 20 см, а відступ від краю гряди - не менше 10 см. Для отримання більш ранніх сходів посіви накривають садової плівкою або нетканим матеріалом. Необхідно уважно стежити за вологістю ґрунту на грядках, не допускаючи його пересихання. Непоганий результат дає посів насіння під зиму.
 
Найчастіше відгуки про це широко поширеному в нашій країні сорт позитивні. Морква Каротель дуже затребувана завдяки універсальності використання і підвищеному вмісту каротину: вона підходить для вживання в свіжому вигляді, дитячого і дієтичного харчування, а також будь-якого виду переробки.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка дрібна фасовка
Сорт/ Гібрид сорт
Сортотип Шантане
Термін дозрівання середньостиглий
Форма конічний
Колір помаранчевий

Відгуки про Каротель 20 гр. морква Насіння України - насіння моркви

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.