Дощовики для поливу

Купити дощовики для поливу за низькою ціною

Вода - джерело життя будь-якого живого організму. Ні тварина, ні рослина, ні людина не зможе тривалий час прожити без води. І якщо людина і тварини можуть самостійно знайти джерело вологи, то рослини приречені на очікування природного або штучного потоку води. Спекотного літніми днями, коли на небі жодної хмаринки, рослини можуть місяцями залишатися без вологи. На ваших очах ще вчора буйна зелень культурних і декоративних рослин зачахне в лічені дні. Тому не варто очікувати зміни погоди. Створіть самостійно штучний «дощик» за допомогою дощовиків. Існує безліч видів даних пристроїв, що розрізняються конструкцією. Чим вона складніша, тим вище ціна дощовиків.
 
Вибираючи помічника, визначитеся спочатку з величиною території, яку ви хочете полити. Якщо це клумба, полити її зручніше, використовуючи насадку-пістолет. Для зрошення газонів найкращим варіантом стануть роторні дощовики. А якщо у вас виникають складнощі з розподілом ділянки на зони, тоді вибирайте статичні пристосування для поливу.
 
Скажімо кілька слів про кожен вид дощовиків. Найпоширеніший варіант - дождеватель-пістолет. На шланг для поливу одягається проста насадка, з якої виривається потужний струмінь води. Деякі моделі дозволяють регулювати напір, роблячи його при необхідності більш м'яким або більш жорстким. Звичайно, бродити по ділянці зі шлангом в руках мало хто забажає. Тому дачникам-любителям пропонуємо купити дождеватель у вигляді регульованого розпилювача. Їм є насадка на шланг, що має багато режимів подачі води. Ви маєте в своєму розпорядженні шланг посеред ділянки, вибираєте режим «дощику, що мрячить» і спокійно відправляєтеся у своїх справах, поки ваша розсада буде набиратися сил. Для бажаючих окропити невелику прямокутну грядку або клумбу розроблений осциллирующий дождеватель. Має вигляд прямокутної труби з випускними соплами, закріпленої на нерухомій підставці. Вода, що витікає з шланга, призводить в рух крильчатку, розташовану на вході насадки. Через складну систему механізмів плавні коливальні рухи передаються трубці. В результаті виходить, що насадка гойдається в межах певного кута, зрошуючи прилеглу територію.
 
Щоб наситити вологою величезну ділянку, вам знадобиться імпульсна насадка. Обертаючись, розпилювальна головка імпульсами викидає воду. Спочатку струмінь несильний і накриває невелику територію. Повернувшись на певний кут, сопло випускає більш потужний струмінь, яка накриває далекі ділянки. Так, обертаючись, дождеватель черзі поливає то ближні, то далекі клаптики землі. Для зрошення газонів ідеально підійде круговий пристосування. Обертаючись, насадка розбризкує струмені води, охоплюючи значні території.


Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)