Опис товару - Кам'яна голова б / капуста 3 гр. насіння України - насіння капусти

Сорт капусти Кам'яна голова виведений в Польщі близько 20 років тому. З тих пір він незмінно популярний у дачників на всій території колишнього СРСР, але особливо - в Росії, на Україні і в Молдавії. Сорт відноситься до пізньостиглі, качани повністю формуються до жовтня.
 
Форма качана округла, зверху злегка плеската. Менш характерна, але теж зустрічається плосковипуклая форма. Середня вага одного качана - 2-4 кг. Якщо створити капусті ідеальні умови, він збільшиться до 5-6 кг.
 
Розетка листя не дуже широка - 65-80 см в діаметрі. Але зустрічаються і екземпляри з розеткою до 100-110 см. Нижні листя злегка підняті. Верхні листки, що покривають качан, світло-зелені, на поперечному розрізі він білий. Качан невелика, прожилки на листі тонкі. Характерна щільна структура, між листям практично немає пустот, тому навіть невеликі по діаметру качани досить важкі.
 
З моменту висадки розсади в грунт до збору врожаю проходить 110-125 днів. Якщо ви висаджуєте капусту насінням, вегетаційний період становить 140-160 днів.
 
Сорт досить урожайний - з 1 м? в середньому знімають 8-10 кг капусти. Якщо ж ви вирощуєте цю культуру в промислових масштабах, можна розраховувати на 850-900 центнерів з гектара.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Різновид білокачанна
Фасовка дрібна фасовка
пізня
форма плоду округла
Середня вага плоду 3-4 • 4-5 • 5-8
Метод вирощування відкритий грунт • закритий грунт

Відгуки про Кам'яна голова б / капуста 3 гр. насіння України - насіння капусти

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0