Опис товару - Калій хлористий 1 кг Агрохім - добриво

Висококонцентроване калійне добриво для всіх сільськогосподарських культур - зернових, овочевих, кормових, плодово-ягідних
Легко засвоюється рослинами
Підсилює стійкість рослин до заморозків, зміцнює соломину, зменшує ураження посівів кореневими гнилями і іржею, підтримує необхідний водний режим в них
Позитивно впливає на величину врожаю
Добре розчиняється у воді
 
 
застосування
 
Калійні добрива, виключаючи дуже багаті калієм грунту, вносять в високих дозах восени під глибоку зяблеву обробку грунту. При цьому добрива потрапляють в більш вологий шар грунту, де розвивається основна маса діяльних коренів. При глибокому закладенні елементи живлення з добрив краще використовуються рослинами і дають більший ефект.
 
Навесні калійні добрива вносять в порівняно невисоких дозах.
 
Калійні добрива мають вирішальне значення на торф'яних і бідних калієм мінеральних грунтах легкого механічного складу. На багатших калієм каштанових грунтах і сероземах калійні добрива ефективні тільки на тлі азотних і фосфорних.
 
На легких ґрунтах, що володіють малою ємністю поглинання, калійні добрива доцільно (воізбежаніе втрат калію від вимивання) вносити разом з азотними добривами навесні під культивацію, а під просапні культури частина цих добрив переносити в підгодівлю. Під цукровий буряк, картоплю, кукурудзу і деякі інші культури разом з суперфосфатом при посіві вносять також невеликі дози азотних і калійних добрив.
 
Норми застосування добрива залежать від біологічних особливостей рослин, рівня планованих урожаїв, родючості грунтів і т.д. Правильно підібрати норми і терміни внесення добрив допоможуть фахівці агроцентрів «Агросет ЄвроХім».


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Призначення Універсальне

Відгуки про Калій хлористий 1 кг Агрохім - добриво

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
4  
Корисність відгуків
0 голосів
0