Передзвонити?
RuUa

Насіння компанії Innova seeds

Відображати:
Ау Продюсер кавун 500 гр. Innova seeds
Скоростиглий сорт (65 - 75 днів), рослини якого мають батоги середньої довжини, сіро-зелене листя помірного розсічення і округлі плоди з гладкою кіркою, візерунок якої включає чергуються шипасті темно-зелені і світлі смуги. Кора ягід тонка і має білий відтінок на зрізі, м'якоть відрізняється цукр..
-+
1100.00 грн Закінчується
0 0
Чарлі кабачок 100 гр. Innova seeds
Кущовий гібрид кабачка, призначений для отримання надранньої і масової продукції. М'якоть цього кабачка містить велику кількість цукрів, тому ікра з них виходить смачніше, ніж від звичайних. Кущ сильнорослий, відкритий, з короткими міжвузлями. Дуже продуктивний. Плоди циліндричні, гарної форми, с..
-+
700.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні

Купити товари фірми Innova seeds

З повним розумінням того, що якість нашого насіння є запорукою успіху на будь-якому ринку, ми не пошкодували ніяких витрат, щоб гарантувати, що кожна упакована одиниця в Innova Seeds відповідає нашим і галузевим стандартам ISF, починаючи з високоякісного виробництва насіння і закінчуючи подрібненням насіння і прибирання , а також калібрування насіння, обробка і комп'ютеризована система точного наповнення, що працює в достатній і сертифікованої складської середовищі.
 
Ми слідуємо строгим процедурам, щоб відповідати встановленим рекомендаціям за якістю для кожного виду, і кожне замовлення упаковується відповідно до кожним запитом клієнта. Наші недавні інвестиції в мельничную лінію і обладнання для підрахунку насіння є відображенням нашої відданості найвищим галузевим стандартам для готової продукції.
 
Компанія Innova Seeds Co. розуміє різні потреби і динаміку міжнародного ринку, коли справа доходить до пропозиції продуктів і упаковки. Ми з гордістю можемо сказати, що ми можемо задовольнити потреби наших клієнтів в різних регіонах світу, пропонуючи нашу продуктову лінійку, упаковану як в банки, так і в банки. мішечки flexi в різних розмірах і об'ємі упаковки.
 
Компанія Innova seed Co. пропонує два розміри банок і три повторно запечатуваних гнучких пакета, які можуть вмістити різний упакований вага. Наш пакувальний матеріал відповідає найвищим ринковим стандартам і пропонує широкі можливості для наших клієнтів і виробників.
 
Сайт виробника - www.innovaseeds.com