Замовити зворотній дзвінок
Ru Ua
Новини
Гібридна форма огірка під назвою «Гектор f1» характеризується як ранньостиглий, з дружним формуванням урожаю, вирівняний зеленцов, високими смаковими якостями і стійкістю до ...  Детальніше→
  • 21 февраля 2019 08:31:39
Розпродаж простроченного посадкового матеріалу зі знижками до 25%. Поспішайте! Спеціально для Вас наш інтернет-магазин "Наша справа" робить знижку на посівний матеріал від популярних виробників ...  Детальніше→
  • 23 октября 2018 12:42:32
У нашому магазині Ви знайдете каталог насіння овочів на 2019 рік за доступними цінами від кращих світових фірм-виробників насіння овочів. Діє знижка на доставку насіння при замовленні останніх на суму от 2000 грн ...  Детальніше→
  • 10 октября 2018 13:22:38
Фейсбук
 
 

Продукція компанії Humintech

Відображати:
Гуміфілд 100 г Остер Сауз Ленд
Гуміфілд (гумат калію) або стимулятор росту рослин - натуральний природний продукт, вироблений німецькою компанією Humintech GmbH за сучасною технологією з леонардіту, спеціального виду бурого вугілля, що має високий вміст гумінових кислот.    Гумат калію має 100% розчинність, м..
- +
125.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)

Купити засоби захисту і добрива фірми Humintech в Україні

За допомогою антистресантів та стимуляторів росту вироблених в Німеччині ми допомагаємо отримувати стабільні та високі врожаї пшениці, соняшника, сої та інших культур українським сільгоспвиробникам в умовах впливу стресів різної природи: посухи, заморозків, пригнічень гербіцидами, незбалансованого живлення...
 
АНТИСТРЕСОВА ДІЯ ГУМАТІВ
Застосування гуматів разом з протруйниками зменшує їх інгібуючий вплив на проростання зародку насінини, підвищує темпи росту і розвитку рослин. Застосування гуматів разом з гербіцидами зменшує їх фітотоксичний вплив  і скорочує період пригнічення культурних рослин. Посіви не втрачають 3-7 днів вегетації на вихід із стресового стану, а працюють на отримання врожаю. Обприскування фунгіцидами зупиняє розвиток хвороб, а додавання гуматів відновлює рослини за рахунок рістстимулюючих та імуностимулюючих властивостей. Також за рахунок підвищення імунітету рослин подовжується період захисної дії фунгіцидів.
 
ПРО КОМПАНІЮ HUMINTECH
Humintech – німецька компанія, розташована недалеко від Дюсельдорфа у містечку Гревенбройх, Німеччина.  Більше 40 років тому вона розпочала активні дослідження, розробка і виробництво гумінових препаратів з леонардиту – особливого високоокисленого увазі бурого вугілля. Найкраще родовище якого - кар'єр єр Гарцвайлер площею 6600га, що знаходяться вздовж річки Ерф між містами Кельн та Дюссельдорф.
 
Компанія Humintech  спеціалізується на виробництві препаратів для сільського господарства. Перелік продуктів її охоплює сільськогосподарське виробництво, кормовиробництво, фармацевтику, будівельну промисловість, ветеринарну медицину, очищення та детоксикацію забруднених вод та грунтів. Всього понад 25 препаратів.
 
Завдяки запатентованій технології виробництва гумінових кислот та високоякісній сировині – унікальному німецькому леонардиту з низьким вмістом домішок та високим ступенем біологічної активності виробляються препарати які мають попит в усьому Світі. Вони широко використовуються в ЄС, експортуються до США, Канади, країни Південної Америки, Близького Сходу та Східної Європи. Загалом  в понад 60 країнах Світу.
 
Humintech у 2015 та 2016 роках входити до 100 найбільш інноваційних компаній Німеччини. Вона є членом «Міжнародного товариства гумінових речовини» (IHSS) та співзасновником «Асоціації виробників гумінових добрив» (HPTA),  бере участь у щорічних конференціях для обміну ідеями.
 
Якість продукції Humintech контролюється,  перевіряється та сертифікується провідними світовими установами:
 
BBA (Федеральний біологічний науково-дослідний центр з сільського господарства та лісництва)
IMO (Інститут екології ринку)
OMRI (Інститут з перевірки органічних матеріалів)
LUFA (Сільськогосподарський науково-дослідний інститут)
FiBL (Науково-дослідний інститут органічного сільського господарства)ean massa.
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *