Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Henkel

Відображати:
Комбат 6 дисків в упак. 9 гр.
Ефективний засіб для знищення тарганів, виготовлене з використанням новітніх технологій, эи пастки входять в число провідних американських і японських інсектицидів...
-+
37.00 грн На складі
0 0
КОМБАТ клей від тараканов 30 мл. Хенкель
Комбат клей від тараканов 30 мл. - Від інших засобів для знищення інфекцій, гель Combat відрізняється підвищеним комфортом при використанні та можливістю його комбінування з пасажирами «Супер Байт». Засіб виконано у вигляді шприцу, завдяки чому його набагато простіше наносити в важкодоступні місц..
-+
20.00 грн На складі
0 0

Купити товари фірми Henkel

Henkel Group (Henkel-Konzern) (FWB: HNKG, вимовляється Хенкель) - німецька хімічна компанія, що працює в трьох напрямках: чистячі і миючі засоби, косметика та засоби особистої гігієни, технологія склеювання. Компанія займає 486 місце в Fortune Global 500 (2011 рік) [2].
Штаб-квартира знаходиться в Дюссельдорфі.
 
У 1876 році в місті Ахені молодий торговець Фріц Хенкель разом з двома приятелями заснував компанію Henkel & Cie. На суд місцевих жителів партнери представили Universalwaschmittel, перший універсальний пральний порошок, приготований на основі силікату. Кілька десятків років компанія розвивалася досить спокійно. Але в 1907 році фірма вивела на ринок марку Persil, яка дала імпульс для швидкого зростання Henkel. Рекламуючи свою продукцію, власники Henkel першими серед інших німецьких компаній почали інформувати покупців про склад і особливості продукції. До кінця XX століття Henkel перетворилася на велику міжнародну корпорацію. [3]
У 1995 році після поглинання компанії Schwarzkopf в складі Henkel Group утворюється косметичний підрозділ Schwarzkopf & Henke, що спеціалізується на засобах по догляду за волоссям.