Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Hem Genetics

Відображати:
Петунія Мамбо суміш 20 гранул Садиба Центр
Мамбо F1 - петунія багатоквіткова, карликова. Висота рослини в горщику 15-20 см, у відкритому грунті 25-30 см. Вона формує компактні, добре розгалужені кущі шириною 25-35 см. Квітки великі, яскраві, діаметром 5-7 см. Насіння висівають в теплиці з лютого по квітень, в ящики з вологим грунтом. Сіют..
-+
14.00 грн Під замовлення
1 1
Доставка товару 1-2 тижні

Купити насіння фірми Hem Genetics в Україні

Hem Genetics, дочірня компанія Hem Zaden BV, була заснована в квітні 1998 року. З метою продовження розвитку споживчої тенденції, від зростаючих рослин від насіння до покупки рослин через супермаркети і садові центри, вироблені професійними виробниками, Хем Заден вирішив створити генетичну генетику в квітні 1998 року. Метою генетики гема є розведення, розвиток і маркетинг як насіннєвих, так і вегетативних рослинних сортів рослинних і підстилаючих рослин, призначених для професійного ринку виробників.
 
Каталог квіткового насіння на цьому веб-сайті є нашим доказом того, що нам вдалося розробити комплексну програму з виробництва горщиків і постільних речей за останні тринадцять років. Ряд нових сортів були визнані і нагороджені галузевими асоціаціями Fleuroselect, All America Selections і, отже, професійними виробниками по всьому світу. Всі нагороди America Selections і Fleuroselect визнають декоративний сорт для значних досягнень, що перевершують інші на ринку.
 
Розмноження генетики генетики доклало багато зусиль в своїй програмі розведення, в якій розробляються сорти, які вимагають менше або не мають регуляторів росту рослин (PGR). Ці натуральні карликові різновиди відзначені логотипом «Low Grow Approved». До сьогоднішнього дня нам вдалося розробити дві природні карликові серії Petunia під назвою Limbo and Mambo, одна з яких називається Geranium Nano, а інша - Salvia Reddy, що робить її в цілому чотирма серіями природних карликів з низьким рівнем зростання. Ці серії визнані справжнім проривом в селекційній роботі. Hem Genetics - єдина компанія в світі, яка пропонує натуральні карлики. Немає або менше використання регуляторів росту рослин (PGR) не тільки є фінансовою вигодою для професійних виробників. Це дозволяє їм також зробити крок вперед в екологічно свідоме зростанні. Hem Genetics буде продовжувати докладати зусилля щодо застосування подібних концепцій, де це можливо, у своїй селекційній діяльності. Це в поєднанні зі створенням нових декоративних сортів - наш внесок у мир квітництва.
 
Сайт наших партнерів  - http://hemgenetics.com/