Опис товару - Добриво Грогрин СТАРТ NPK 13-40-13 250 г компанії Lima

ГроГрин фрукт NPK 13-40-13.
ГРОГРИН - це комплексні водорозчинні NPK добрива для фертигації та листових обробок. Все розмаїття добрив покриває потреба в елементах живлення більшості культур на всіх стадіях вирощування. Завдяки першокласним компонентів і збалансованому складу, добрива є основою для успішної програми фертигації. Забезпечує рослини всіма елементами живлення протягом їхнього зростання і розвитку. Приготований на основі легкодоступних елементів, що запобігає небажаному надлишок і накопичення солей. Залізо, цинк, мідь і марганець представлені у вигляді хелатів, що дає максимальну доступність для рослин.
 
 Виготовлений з найчистіших компонентів і не містить натрію, хлору і важких металів. Це сипкий, дрібний кристалічний порошок, швидко розчиняється у воді. Концепція ГРОГРИН включає безліч формул, які відповідають потребам рослин в елементах живлення протягом різних фаз розвитку.
 
 Фертигація — спосіб внесення рідких добрив або пестицидів, одночасно із здійсненням зрошення (поливу). При застосуванні фертигації значно зростає ефективність внесених поживних речовин, так як відбувається зниження непродуктивних втрат добрив за рахунок більш повного їх поглинання рослинами.
 
 Фертигація з допомогою ГРОГРИН забезпечує плоди всіма елементами живлення і гарантує значний урожай без ризику засолення. Може бути застосований за допомогою будь-якої системи дозування добрив, підтримуючи правильний баланс при кожному застосуванні. Робить високотехнологічну фертигацію простою і легкою.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Призначення Універсальне

Відгуки про Добриво Грогрин СТАРТ NPK 13-40-13 250 г компанії Lima

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.