В даному розділі представлені голландське насіння. Повний перелік позицій з усім переліком зарубіжних і вітчизняних виробників в розділі - Насіння овочів.

Насіння з Голландії сьогодні користуються особливою популярністю серед вітчизняних фермерів і городників. Це обумовлено тим, що цей посівний матеріал має ряд переваг, що дозволяють отримувати хороший урожай незалежно від кліматичних умов.

Голландські професійні насіння овочів забезпечать дачникові рясний і якісний урожай, плоди якого будуть стійкими до будь-яких хвороб і паразитів. Насінням голландської селекції називають посівний матеріал міжнародних компаній, які займаються повним комплексом виробництва, починаючи від досліджень, обробки і безпосередньою реалізацією насіння овочевих культур.

Голландське насіння овочів від Nashedelo.biz.ua - заперука багатого врожаю!

Секрет неймовірного ажіотажу навколо цього продукту полягає в высокоурожайной селекції, оптимальної схожості і в оперативності функціонування повного циклу бізнесу — від селекції до адресної відвантаження. Голландські сорти насіння овочів – це підготовлені до посіву насіння, здатні швидко принести об'ємний бажаний урожай. На даний момент багато виробники постачають цей товар в різні країни.

Серед них можна виділити особливо затребувані компанії:

 • Bejo Zaden;
 • Seminis;
 • Nunhems;
 • Rijk Zwaan;

Професійні сорти насіння овочів виводяться відповідно до вимог селекціонерів і мають найбільш гнучкі властивості, які забезпечують їм оптимальну стійкість до будь-якого роду впливів і хвороб. Від якості насіння залежить не тільки врожайність ділянки. Якщо це виробнича сфера або агропромисловий комплекс, то  показники насіння визначають його ефективність і рентабельність. У великих масштабах від посіву залежить подальша прибутковість, що особливо важливо для будь-якого аграрія.

Чому насіння з Голландії вважаються кращими в світі?

Голландські виробники стояли біля самих витоків цього бізнесу, і володіють багаторічним досвідом в сфері виробництва насіння овочів. Крім того, вони поєднують свій віковий досвід з найсучаснішими технологіями. Часто такі фірми оснащені найкращим обладнанням та ідеальними майданчиками для вирощування насіння овочів. Пріоритетним питанням завжди залишається контроль якості та дотримання технологій виробництва. Вони використовують найсучасніші методи обробки насіння овочів, що покращують їх схожість і енергію проростання. Такий підхід сприяє захисту від хвороб і шкідників. В результаті виходять сильні здорові рослини, які забезпечують високу врожайність.

Переваги

 • оптимальна ціна, як для фермерів, так і для городників;
 • чудова якість;
 • стійкість до шкідників і перепадів температур;
 • широкий асортимент сортів;
 • невибаглива вирощування будь-яких культур;
 • швидка адаптація овочів до будь-яких кліматичних умов, не залежно від сезону.

Прекрасні рівні плоди, дружне плодоношення, стійкість рослин до хвороб - це все відмінна риса голландських гібридів. Як вже згадувалося раніше, професійні насіння з Голландії значно стійкіші до зовнішніх паразитів і різних хвороб у порівнянні з насінням вітчизняного виробництва. І, як наслідок, рослини будуть невибагливими, і часу на догляд за ними знадобиться у декілька разів менше. Крім цього, продукція голландських виробників генетично не модифікована, сприяє швидкому і об'ємному врожаю овочів товарного вигляду.  

Широкий вибір у магазині «Наша справа»

Для того, щоб кожен клієнт мав можливість придбати насіння овочів з Голландії в Україні, інтернет-магазин "Наша справа" зібрав каталог з найбільш затребуваних і популярних товарів. Вся продукція сертифікована і відповідає заявленій якості. Це першокласні насіння для посіву в будь-яких регіонах країни. На сайті можна підібрати посівний матеріал для бульбових рослин, зелені і всіляких сезонних овочів. Різноманітність сортів дозволить клієнту підібрати відповідний товар і придбати його в необхідному обсязі.

Деякі особливості вирощування голландських насіння овочів

Голландське насіння в Україні користуються попитом завдяки своїй унікальності, так як прекрасно дозрівають на різних ґрунтах. Але це не означає, що культури зростуть на занедбаному й забутому грунті. Чим багатший ґрунт, тим вище плодючість овочів. Зробити її плодородней можна за допомогою додаткового грунту. Вважається, що для отримання раннього врожаю необхідно висаджувати голландські зерна розсадним методом, а після висаджувати у відкритий грунт. Рекомендується використання органічних і мінеральних добрив у комплексі, правильної пропорції на метр квадратний.

Коли сіяти?

Для ефективного застосування куплених насіння, слід дотримуватися рекомендацій, які дає сам виробник. Овочі з тривалим плеканням часто висівають у перші місяці року. Деякі з них підходять для посіву у відкритий грунт, після настання першого потепління, інші раціонально використовувати для посіву в приміщенні (ніжні культури, типу помідорів і огірків), в силу непереносимість холоду.

В кінці березня і на початку квітня рекомендується сіяти редис, горох, боби, морква, петрушку, кріп і шпинат. Температура стає оптимальною, а висока вологість позитивно впливає на їх проростання і розвиток. Також важливо враховувати тривалість дня, щоб забезпечити повноцінний цикл вирощування для рослин з групи короткого дня.

Як замовити товар поштою?

Купити голландське насіння оптом або в роздріб можна, не виходячи з дому. Для цього необхідно підібрати на сайті певний товар, заповнити заявку і вказати кількість продукції. Замовлення буде відправлений у максимально стислі терміни найближчим до клієнта поштове відділення. Профупаковка захищає вміст від небажаного зносу при транспортуванні і пошкодження тіла насіння. Продаж здійснюється по всій території України, тому замовити товар можна з будь-якого українського міста.

Переваги покупки голландських насіння овочів у нас!

Насіннєвий магазин пропонує купити товари найвищої якості від надійних виробників з світовим ім'ям. Кожен клієнт може в будь-який час ознайомитися з переліком продуктів і підібрати сорти, яких немає в інших інтернет-магазинах. Завдяки великому асортименту і зручної навігації, споживач може швидко і без проблем зробити покупку, не виходячи з дому, економлячи час і сили. 

Переваги роботи з нами:

 • оперативність;
 • широкий вибір;
 • висока якість всіх товарів;
 • швидка зворотній зв'язок;
 • спеціальні пропозиції безкоштовної доставки (уточнюйте у менеджера з продажу)
 • гарантійне якості від виробника,.

"Наша справа" реалізує дешево виключно якісні і сертифіковані товари, все насіння мають точне відповідність сорту, високі якісні характеристики схожості і врожайності. Купити голландське насіння за найвигіднішими цінами можна в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Запоріжжі та Херсоні. Оперативна доставка і якість товару гарантується.