Опис товару - Газонна трава Універсальна Сімейний сад 800 гр - насіння газонної трави

Насіння газонних трав Універсальна / Universal'naya - Універсальність полягає не тільки в функціональності. Чим же насіння газонних трав універсальні: a) засухостойкій, b) стійкий до механічних пошкоджень, c) відмінно переносить затінення. Насіння трави газонної цього сорту добре адаптовані до клімату України. Дуже добре підходять для оформлення парків, садів і ділянок, розташованих в тіні.
 
 Норми висіву трави рекомендовані Innoseeds - всесвітньо відомої голландської фірмою, - що спеціалізується на селекції та розробці суміші газонних трав. Для супіщаних і піщаних грунтів = 2.5 кг на 1 сотку, суглинних і черноземістих грунтів = 3.5 кг на одну сотку
 
 При зменшенні рекомендованих норм газон буде рідкісним, що призведе до проростання бур'янів. У разі перевищення норми висіву, газонна трава буде загущена. Внаслідок чого сходи будуть ослаблені через недостатню кількість поживних речовин.
 
 склад:
 
 20% - (Lolim perene) Ньюман райграс багаторічний,
 30% - (Festuca rubra) Геральд костриця червона,
 25% - (Poa pratensis) Евора тонконіг лучний,
 15% - (Festuca rubra) Казан костриця червона,
 10% - (Festuca rubra) Саманта костриця червона.
 
 Газонна трава купити 800 грам і розраховане на 20 - 30 м.кв.
 
Рекомендації по посадці газону:
 
 Фахівці рекомендують висівати насіння газонних трав з кінця березня і до кінця жовтня. Для кращого результату використовуйте метод перехресного висівання газонних трав: кількість розділіть на дві частини, одну частину висійте в одному напрямку, іншу частину перпендикулярно першої.
 
Необхідно регулярно стригти газон, щоб уникнути запреванія.
 
Чи не маловажно регулярно підгодовувати газон 3 рази за сезон, навесні і влітку високо азотними добривами, а восени з підвищеним вмістом калію і фосфору, але з тим же низьким вмістом азоту.
 
Виробник: Feldsaaten Freudenberger (Фельдзаатен Фройденбергер) - Німеччина


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Газонна трава Універсальна Сімейний сад 800 гр - насіння газонної трави

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.