Насіння компанії Гавриш

Купити насіння фірми Гавриш в Україні

Фірма «Гавриш» була заснована в 1993 році
За минулі роки мале підприємство перетворилося в багатопрофільну компанію з надійної матеріально-технічної та експериментальної базою, куди входять 5 селекційних центрів в Московській і Тульській областях, Краснодарському краї та Йорданському Королівстві.
Сфера діяльності компанії «Гавриш»
селекція сортів і гібридів овочевих культур для промислового виробництва, фермерських господарств і городників-любителів;
насінництво овочевих культур в Росії, державах СНД і інших країнах;
забезпечення високоякісним насінням овочівників Росії та інших країн (оптовий продаж);
розробка технологій і комплексне агрономічний супровід вирощування сортів і гібридів селекції фірми «Гавриш»;
розсадництво: працюють розплідники декоративних і плодових культур в Тульській області і Краснодарському краї (м Кримськ);
видавнича діяльність: випускаються три професійних журналу:
«Гавриш» - журнал для фахівців тепличного господарства, входить до Переліку ВАК РФ
«Вісник городника» - журнал для городників широкого профілю,
«Розплідник і приватний сад» - журнал для садівників і пітомніководов,
а також спеціальна література з овочівництва, селекції і насінництва овочевих культур;
навчальні програми, семінари, консультації, курси підвищення кваліфікації;
організація роботи клубу для овочівників-любителів «Сеньйор-Помідор».
Науково-дослідна робота
Наукова робота компанії зосереджена в НП «Науково-дослідний інститут овочівництва захищеного грунту», співробітники якого займаються селекцією овочевих культур захищеного і відкритого грунту, дослідженнями в області біології овочевих культур, мінерального живлення, стійкості рослин до біотичних і абіотичних факторів, приділяють багато уваги розробці ефективних способів формування рослин і оптимізації термінів вирощування.
У колективі більше 30 наукових співробітників, серед них селекціонери з великим стажем і молоді фахівці, професійний рівень яких безперервно зростає.
 
селекційні досягнення
Довгі роки візитною карткою фірми «ГАВРИШ» були гібриди томата. Протягом останніх 15 років гібриди F1 Благовест, F1 Верлиока, F1 Евпатор незмінно входять в число лідерів продажів. В останні десятиліття до них приєдналися гібриди огірка, серед яких F1 Мурашка, F1 Пікнік, F1 Кураж, F1 Пижик. З 2003 року лідерство міцно утримує видатний гібрид огірка F1 Кураж. Крім того, селекціонери по праву пишаються гібридами перцю - F1 Париж, баклажана - F1 Багіра, дині - F1 Злато Скіфів, сортом редису - Корсар, салату - Забава, кропу - Алігатор, базиліка - Василіск і ін.
 
Урожайність, відмінний смак, технологічність, стійкість до захворювань - господарсько-важливі ознаки, які селекціонери фірми «ГАВРИШ» прагнуть втілити в нових сортах і гібридах, пропонованих городникам Росії, держав СНД, а також Туреччини, Єгипту, Йорданії, Ірану та ін. Країн .
 
В останні роки активно ведеться селекція томата й огірка для фермерських господарств і дрібнотоварного виробництва. Хороші перспективи у нових гібридів огірка - F1 Барселона, F1 Бобрик, F1 Матриця, F1 Шарж.
 
Асортимент фірми «ГАВРИШ» доповнюють сорти овочів відкритого грунту, пряно-смакових і лікарських рослин. Бренд «Вдалі насіння» пропонує колекцію сортів квіткових культур.
 
насінництво
Насіння фірми «ГАВРИШ» виробляються в спеціалізованих господарствах досвідченими агрономами-семеновод під контролем селекціонерів. Культуру ведуть в оптимальні терміни при дотриманні технології вирощування, своєчасно проводять сортопрочісткі і апробацію посівів. Якість насіння перевіряється на всіх стадіях товарної доробки, включаючи очищення, сушіння, перебирання, сортування, упаковку. В процесі зберігання періодично визначають схожість і енергію проростання насіння.
розсадництво
Порівняно нове, але швидко і успішно розвивається напрямок діяльності компанії «Гавриш» - розсадництво. З 2006 року працює Алексинський розплідник в Тульській області, де вирощують посадковий матеріал декоративних культур на площі близько 30 га. Розплідник в Краснодарському краї (м Кримськ) орієнтований на вирощування плодових дерев і чагарників, в тому числі крупномерного посадкового матеріалу.
Володіючи науковими знаннями, практичним досвідом, цілеспрямованістю і творчим підходом до справи, колектив компанії «ГАВРИШ» швидко реагує на вимоги ринку створенням більш сучасних сортів і гібридів овочів, пропозицією садівникам посадкового матеріалу декоративних і плодових дерев і чагарників, декоративних трав'янистих багаторічників.
 
Сайт наших партнерів  - http://www.gavrish.ru/


Показано з 1 по 36 із 40 (2 сторінок)