Передзвонити?
RuUa

Добрива та стимулятори росту компанії Forcrop

Відображати:
Amin 25 мл Forcrop
Виробник: Forcrop (Іспанія).Фізичний стан: рідина.Фасовка: 1, 5л.Призначення: стимулює процеси в рослині: проростання, цвітіння, запилення, зав'язування, розвиток і зростання. Підсилює стійкість рослин до стресових умов СкладВсього Азоту (N) - 5,2% Зал..
  • Призначення: Універсальне
-+
25.00 грн Закінчується
0 0
Combi 1 л Forcrop
Виробник: Forcrop (Іспанія).Фізичний стан: рідина.Фасовка: 1 л. Коректор широкого спектру дії на основі поживних мікроелементів, внесений листовим або кореневим способом. За засобу його внесення додаткове харчування, засноване на азоті, фосфорі і калії. Препарат повністю ..
-+
410.00 грн На складі
0 0
Folcrop B 1 л Forcrop
Виробник: Forcrop (Іспанія). Фізичний стан: рідина. Склад: Бор (14%) Фасовка: 1 л. Рідкий коректор кальцію і бору, хеллатірованний за допомогою спеціально розроблених хеллатірующіх агентів, може використовуватися як для листового, так і ..
-+
500.00 грн Закінчується
0 0
Fruitbooster + 1 л Forcrop
Виробник: Forcrop (Іспанія).Фізичний стан: рідина.Фасовка: 1 л.Біостимулятор на основі амінокислот рослинного походження, мікроелементів, біомолекул і екстрактів водоростей, який забезпечує енергію для поліпшення розміру плода і рівномірності врожаю...
-+
850.00 грн На складі
0 0
Radix cal 1 л Forcrop
СкладКальцій (CaO) - 15,0%Комплексообразующєє агентОрганічні кислоти, лігносульфанат і EDTAОпис продуктуРАДІКС-Кел - це рідке органічне добриво з вмістом кальцію спеціально призначеного для кореневого застосування в якості фертигації (в систему крапельного зрошення)...
-+
385.00 грн На складі
0 0
Radix tim Forte + 1 л Forcrop
Опис продуктуРАДІКС-ТІМ ФОРТЕ - це спеціальне добриво для кореневої системи з амінокислотами, мінералами,спеціальним вітамінним комплексом, розробленим і рекомендованим спеціально для кореневогостимулювання рослини.Щільність: 1,17 г / мл Колір коричневий&nb..
-+
845.00 грн На складі
0 0
Radix tim Forte 25 мл Forcrop
Опис продуктуРАДІКС-ТІМ ФОРТЕ - це спеціальне добриво для кореневої системи з амінокислотами, мінералами, спеціальним вітамінним комплексом, розробленим і рекомендованим спеціально для кореневого стимулювання рослини.Щільність: 1,17 г/мл Колір: коричне..
  • Призначення: Універсальне
-+
38.00 грн На складі
0 0
Set + 1 л Forcrop
Добриво з амінокислотами 2,53% N + 9,34% Р2О5 + 12,41% К2О + 1,33% В + 0,13% Мо + 6,67% амінокислоти + 10,9% витяжки з водоростей (w / v )     Це рідка формула багата фосфором і калієм, включає амінокислоти рослинного походження, біомолекули і осмоліти. Фосфор відіграє ви..
-+
600.00 грн На складі
0 0
Set 1 л Forcrop
Виробник: ForCrop (Іспанія).Форма: рідина.Фасовка: 5 л.Застосування: по листу, фертигація (крапельне).Склад: N - 4%; P - 43,2%; амінокислоти - 5,5%.Призначення: стресовий препарат, після обробки перед цвітінням впливає подавляюще на рослину протягом 2-3 днів, після чого р..
-+
910.00 грн Закінчується
0 0
Sweet 1 л Forcrop
Виробник: Forcrop (Іспанія).Фізичний стан: рідина.Фасовка: 1 л.Призначення: підсилює процес дозрівання і наливу плодів, окрашиваемость і однорідний колір плодів, збільшує лежкість при зберіганні і транспортуванні і прискорює процес дозрівання ФОЛЬКРОП СВІТ - це рідке..
-+
850.00 грн Закінчується
0 0
Голден Golden 10-14-4 1 л Фолькроп
Добриво Голден 10-14-4 (Golden 10-14-4) – підживлення швидкого засвоєння NPK, збагачена мікроелементами і амінокислотами рослинного походження. Застосування добрива призводить до антистресової обробці, підвищення продуктивності і поліпшення якості продукції. Добриво Голден 10-14-4 особливо рекоме..
  • Призначення: Універсальне
-+
420.00 грн На складі
0 0
Комбі Combi 25 мл Forcrop Форкроп
Опис Виробник: Forcrop (Іспанія). Фізичний стан: рідина. Фасовка: 25 мл Коректор широкого спектру дії на основі поживних мікроелементів, внесений листовим або кореневим способом. По засобу його внесення додаткове харчування, засноване на..
  • Призначення: Універсальне
-+
20.00 грн На складі
0 0
Н20 Solum 1 л. Forcrop
Виробник: Forcrop (Іспанія).Фізичний стан: рідина.Фасовка: 1 л.Призначення: підвищує ефективність і доступність для рослини простих добрив. ФОЛЬКРОП СВІТ - це рідке повністю водорозчинне у воді добриво з вмістом гумінових і Фульвії кислот. покращує властивості грунту..
-+
500.00 грн На складі
0 0
Протек Protec AL 1 л Forcrop
2,24% мас. / Про. Міді (Cu) 2,56% мас. / Про. Заліза (Fe) 0,96% мас. / Про. Марганцю 0,64% мас. / Про. Цинку (Zn) лігносульфонати алюмінію Рідкий розчин мікроелементів, який забезпечує збалансовану суміш мікроелементів (мідь, залізо, марганець і цинк) для правильного листяного і ко..
  • Призначення: Універсальне
-+
515.00 грн На складі
0 0
Сет Set 25 мл Forcrop
Рідкий біостимулятор на основі N-P-K з олігоелементами і амінокислотами рослинного походження, сприяє зав'язуванню плодів і проростання насіння рослин...
  • Призначення: Універсальне
-+
30.00 грн На складі
0 0
Солум Н20 Solum 25 мл Forcrop Форкроп
Склад: гумінові кислоти  - 11,3 %, фульво кислоти - 11,5%, Калій - 3,6%, загальна гумінові речовина - 22,8% Солум Н2О - органічне добриво з підвищеним вмістом гумінових і фульво кислот. Препарат покращує врожайність культурних рослин. Підвищує доступність для рослин макро - і мікроелементів,..
-+
20.00 грн На складі
0 0
Фолькроп В 5 л Фолькроп
Виробник: Forcrop (Іспанія).Фізичний стан: рідина.Склад: Бор (14%)Фасовка: 1л.Рідкий коректор кальцію і бору, хеллатированный з допомогою спеціально розроблених хеллатирующих агентів, може використовуватися як для листового, так і для кореневого внесення. Застосовується для по..
-+
1450.00 грн Закінчується
0 0
Фолькроп До 1 л Фолькроп
Рідкий коректор кальцію і бору. Запобігає недолік кальцію і бору в рослинах, що сприятливо таки відображається на них за рахунок спільної дії обох елементів. Завдяки його застосуванню унікальних поліпшується консистенція і якість плодів, а також їх лежкість і транспортування. кальц..
  • Призначення: Універсальне
-+
580.00 грн На складі
0 0
Фолькроп До 35 1 л Forcrop
FORCROP ДО З 5 35% w/v  Калій (К2О) 21% w/v Органічні трикарбоновые кислоти Рідкий. злегка кислий розчин (рН = 6,8) з високим вмістом калію та органічних трикарбонових кислот.  Діє в якості коректора дефіциту калію у всіх видів рослин.'  покращує якіст..
  • Призначення: Універсальне
-+
480.00 грн На складі
0 0
Amin 1 л Forcrop
Виробник: Forcrop (Іспанія).Фізичний стан: рідина.Фасовка: 1, 5 л.Призначення: стимулює процеси в рослині: проростання, цвітіння, запилення, зав'язування, розвиток і зростання. Підсилює стійкість рослин до стресових умов складВсього Азоту (N) - 5,2%Залізо (..
-+
450.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні

Купити засоби захисту, стимулятори росту та добрива Forcrop 

Досвід, який нас зближує
Життя — це калейдоскоп історій. Нам хотілося б створити колекцію особливих історій, які пишуться на протязі всього життя людей, які присвятили себе сільському господарству.
Це маленькі історії, з яких складається наше повсякденне життя, і які роблять її унікальною. Невдачі, бідування, радості, успіхи, досягнення... багатьох поколінь, які передавали свій досвід, зберігали свій спосіб життя, свою культуру, частиною якої ставало сталий розвиток, щоб у майбутньому всім нам жилося краще.
Це історії життя людей, які люблять землю і так само, як ми в SAS, вважають сталий розвиток важливим.
Якщо ви цінуєте важливість сталого розвитку, то разом — Ми SAS.