Опис товару - Флумет-рий (аналог байварол) 10 смужок - препарати для бджіл

В 1 упаковке- 10 платівок. Одна платівка містить: флуметрин-3.85мг; тимол-0.80мг; ялінцева ефірні олія. Флуметрин це піретроїд широкого спектра, ефективно діє на нервову систему кліща,
 
Флумет-рий
 
Флумет-рий використовується для лікування бджолосімей від вароатозу. В упаковці 10 платівок. Одна платівка містить: .флуметрін-3.85мг; тимол-0.80мг; ялінцева ефірні олія. Флуметрин, Циа, нопіретроіт широкого спектра, ефективно діє як отрута на нервову систему кліща, приводячи його до швидкої загибелі. Застосування ліків не має часових обмежень, ставиться між 3-й і 4-й, 7-й і 8-й рамками. Пластинки залишаються у вулику на 30-35 днів. Застосовується ранньою весною і пізньою осінню. Досить, щоб пластинка торкнулася 10-15% бджіл, які рознесуть флуметрин идр. по всьому вулику. Обробку можна зробити і взимку за умови, що температура не нижче 10 ° С.
 
 
 
Рекомендації щодо дозування:
Як показали дослідження, при використанні хімічних препаратів найбільш нешкідливо для бджіл, людини і навколишнього середовища застосування тимолу, його можна використовувати, запилюючи верхні бруски стільників з розрахунку 2 г на вуличку двічі з інтервалом через 3-4 дня, поміщаючи в полотняних мішечках поверх рамок, по 8-10 гтімола на сім'ю на 30 днів. Слід обприскувати 10-процентним спиртовим розчином сильно вражений запечатаний розплід, згодовувати з цукровим сиропом (1 г на 5 л) 3-4 рази по 100-150 г на вуличку з інтервалом 4-7 днів. Розміщувати на дні вулика 10-процентну неїстівну пасту треба на 1-1,5 місяці. Пасту готують, змішуючи 100 г тимолу з 400 г підігрітого медичного вазеліну і 500 г порошку крейди. Її наносять по 100-150 г на пергаментний папір (20x30 см) або плівку і кладуть на дно вулика під центральними стільниками. Очищаючи гніздо від пасти, бджоли звільняють себе від кліщів, які, обсипаючи на неї, гинуть. Тимол легко випаровується, тому при згодовуванні і при застосуванні з пастами він не потрапляє в мед та інші продукти бджільництва, але якщо і потрапить, то біди не буде, так як його застосовують в медицині при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, серцевої недостатності, гельмінтозах, лямбліозі та інших хворобах.
 
Спосіб і тривалість застосування:
Можна періодично обробляти стільникові рамки порошком тимолу в сховищах. Використання тимолу при осінньої і весняної підгодівлі (1г на 5л сиропу) попереджає і лікує бджіл від нозематозу і бактеріальних інфекцій. Якщо паралельно з підгодівлею бджіл навесні обприскати тимолової водою (1 г на 5 л води) дно і стінки вулика, то на тривалий час відступить аскосфероз.
 
Виробник: Україна.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Флумет-рий (аналог байварол) 10 смужок - препарати для бджіл

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.