Опис товару - Фітоцид 10 мл. для овочів і фруктів БТУ-Центр - біопрепарат

Біофунгіцид Фітоцід- р 10 мл. БТУ-Центр
 
ОПИС:
 
Рідина світло-коричневого або коричневого кольору зі слабким специфічним запахом.
 
СКЛАД:
 
іопрепарат містить діючу основу - живі клітини і спори природної бактерії Bacillus subtilis в кількості (1-9) * 109 КУО / см3, а так само мікро- і макроелементи, біологічно активні продукти життєдіяльності бактерій: ферменти, вітаміни, фунгіцидні речовини.
 
ОСОБЛИВОСТІ ДІЇ.
 
Має антимікробні і ростостимулюючі властивості, які грунтуються на здатності мікроорганізмів Bacillus subtilis активно заселяти всі тканини рослин, протидіючи проникненню збудників хвороб у рослину, продукувати антимікробні речовини та метаболіти, які беруть участь у перетворенні складних органічних і мінеральних сполук грунту в доступні для рослин форми: гумус , фосфор, азот і т.п.
 
ПРИЗНАЧЕННЯ:
 
Захист рослин від хвороб, підживлення - Обробка насіння, бульб картоплі, цибулин - Замочування розсади перед висадкою - Обприскування рослин в період вегетації - Оздоровлення грунту
 
ЗАСТОСУВАННЯ ФІТОЦІДА®-р
 
Препарат перед застосуванням збовтати - розчин для обробки розсади та підживлення рослин використовується в день приготування - * кількість препарату визначається зростанням, станом рослин і щільністю насаджень - обробку насіння проводять в тіні, уникаючи дії прямих сонячних променів - підгодівлю проводять в похмуру погоду, ввечері або вранці - обробляти рослини і під час цвітіння і плодоношення
 
ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ:
 
Підготовка ґрунту Осіння: післяжнивні залишки рослин на ділянці обприскують препаратом з розрахунку 10-20 мл на 10 л води на 1 стоку. Потім грунт розпушують. Весняна: Грунт обробляють препаратом з розрахунку 10-20 мл на 10 л води і розпушують будь-яким способом (особливо це важливо для теплиць і виснажених грунтів) з цілю придушення розвитку патогенів та збагачення грунту корисною мікрофлорою, кальцієм, магнієм, фосфором, іншими макро- і мікроелементами.
 
Норми витрати і спосіб застосування.
 
Кореневе підживлення За листу * Овочеві (огірки, томати, перець, капуста та ін.) Буряк, кукурудза Бобові, соняшник 5-10 мл / 0,5 л води 10 мл / 3-5 л води 5-10 мл / 10 л води 5-10 мл / 10 л води 3-4 рази з інтервалом в 7-10 днів Картопля (бульби), цибуля, часник (50-100 кг) 10-20 мл / 2-5 л води - плодоягідних культури Саджанці фруктових дерев - 10 мл / 10 л води Обробка грунту: рослинні залишки і грунт обприскують розчином препарату з розрахунку 10-20 мл на 10 л води на 1 сотку, грунт розпушують.
 
Передпосівна обробка насіння
 
Для обробки насіння різних культур готується розчин однієї концентрації (див. Табл.). Розсортовані насіння замочують в день посіву на 1,5-2 години в розчині для обробки, промокають і відразу висівають або просушують в затіненому місці до сипучого стану. Залишки розчину можна застосувати для поливу кімнатних та інших рослин. Обробка цибулі, часнику, бульб картоплі, цибулин (бульб) квітів Обробку проводять в затіненому місці за допомогою обприскування посадкового матеріалу або його замочування в розчині біопрепарату на кілька годин (див. Табл.). Після замочування розчин можна застосовувати кілька разів. Обробка розсади перед висадкою Коріння рослин маку в розчин препарату (див. Табл.), А розсада в горщиках - обприскується. Кореневе підживлення Проводиться шляхом поливу під корінь при висадці рослин в грунт і в подальшому з інтервалом в 7 10 днів з розрахунку 1 л розчину препарату (див. Табл.) На один саджанець або на 1м2 насаджень овочевих або плодово-ягідних культур. Після підгодівлі рослини поливають водою, грунт мульчують. Обприскування по листу Рослини обприскують розчином препарату (див. Табл.), Починаючи з появи сходів, і потім в період вегетації 3-4 рази з інтервалом в 7-10 днів. Передозування препарату не порушує процес розвитку рослин і їх плодоношення. Фітоцід®-р сумісний з іншими біологічними та хімічними засобами захисту рослин, мікро- і макроелементами, прилипач, стимуляторами росту. Для підвищення ефективності дії і зниження токсичності хімічних препаратів в розчин рекомендовано додавати прилипач Ліпосам®, для додаткового харчування - біопрепарат Азотофіт®-р, для захисту від шкідників - препарати-інсектициди. Поліпшення зберігання плодів і овочів Проводять обприскування продукції, тари і поверхонь овочесховищ розчином препарату - 10 мл / 5 л води.
 
ЕФЕКТ ВІД ЗАСТОСУВАННЯ:
 
Захищає від: парші, фітофторозу, чорної ніжки, кореневих гнилей, гнилей сходів, борошнистої роси, іржавинних хвороб, літаючої головешки, фузаріозу, септоріозу - Підвищує врожай культур і покращує його якість - захищає від грибкових та бактеріальних хвороб - Вирощений продукція не містить шкідливих речовин - Забезпечує рослини фосфором, азотом, макро- і мікроелементами
 
ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
 
Препарат Фітоцід®-р нетоксичний для людей, тварин і комах! При потраплянні препарату на шкіру або в очі - промити водою.
 
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:
 
Препарат Фітоцід®-р зберігають в герметичній упаковці при


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Фітоцид 10 мл. для овочів і фруктів БТУ-Центр - біопрепарат

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.