Замовити зворотній дзвінок
RuUa

Продукція компанії Ензим-Агро

Відображати:
Аминостим 200
Аминостим ENZIM Agro - комплексний препарат, що містить набір основних вільних амінокислот рослинного походження отриманих шляхом ферментативного гідролізу. Також до складу препарату Аминостим входять інші біологічно активні речовини (вітаміни групи В, фітогормони, органічні кислот..
-+
55.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Гумат калію Бор 200 мл
Комплексний препарат для стимуляції росту і розвитку кореневої системи і вегетативної маси рослин, поліпшення утворення генеративних органів, підвищення утворення зав'язей і зменшення їх осипання, зниження стресу і підвищення врожайності...
  • Призначення: Універсальне
-+
22.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Триходерин 20 гр.
Препарат комплексної дії розроблений на основі гриба-антагоніста роду Trichoderma lignorum і містить комплекс целюлозолітичних ферментів продукуються грибом. Препарат застосовують для утилізації пожнивних решток, поліпшення фітосанітарного стану ґрунтів, захисту зернових, технічних, овочевих куль..
-+
15.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Фіотодоктор лист 20 гр. Ензим-Агро
Біофунгіцид шірококого спектра дії Фітодоктор - це екологічно чистий препарат пролонгованої дії для профілактики і лікування сільськогосподарських рослин від комплексу хвороб, які викликані грибами і бактеріями. Основою біопрепарату Фітодоктор є існуюча в природі і..
-+
15.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Фітодоктор 5 л
Фітодоктор ENZIM Agro - біологічний фунгіцид для профілактики і лікування рослин, ефективно попереджає прояв і діє антагоністично проти широкого спектру збудників хвороб рослин: Botrytis, Erwinia, Fusarium, Phytophthora, Pythium, Pyrenophora, Rhizoctonia, Septoria, Verticillium, та ін. ..
-+
2,350.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Энтоцид 100 гр.
ЭНТОЦИД - біологічний ґрунтовий інсектицид. Энтоцид - новітній біотехнологічний препарат для боротьби з грунтовими шкідниками: золотиста картопляна нематода, ведмедка, дротяники, личинки та імаго травневого жука, зимуючу фаза колорадського жука в ґрунті. Склад:&..
-+
48.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Актарофіт 200 мл. Ензим-Агро
Препарат виготовлений в Україні і представлений компанією "Ензим-Агро". Актарофіт 200 мл. це біопрепарат створений для боротьби з вредітелямісельскохозяйственних, декоративних, лісових та плодово-ягідних культур. Діючою основою препарату є комплекс природних авермектинів, які проду..
-+
65.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Тріходермін БТ 20 гр Ензим-Агро
Деструкція, фунгіцид Препарат комплексної дії розроблений на основі гриба-антагоніста роду Trichoderma lignorum і містить комплекс целюлозолітичних ферментів продукуються грибом. Препарат застосовують для утилізації пожнивних залишків, поліпшення фітосанітарного стану грунтів, захи..
-+
10.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні

Купити товари фірми Энзим-Агро

У далекому 1970 року 8 серпня в місті Ладижин Вінницької області був заснований завод мікробіологічного синтезу Ензим. На сьогодні він є найбільшим біотехнологічним промисловим майданчиком на території СНД. Ензим виробляє біопрепарати для рослинництва, тваринництва, навколишнього середовища, ферменти для харчової та легкої промисловості, фармацевтичні препарати.
 
Завдяки глобальній модернізації обладнання кожен виробничий процес контролюється найсучаснішими датчиками та складними комп'ютерними системами.
 
3 власні лабораторії  заводу контролює якість препаратів на кожному етапі виробництва з моменту надходження сировини і до виходу зі складу готової продукції. Згідно з вимогами Міжнародної системи менеджменту якості ISO 9001.
 
Ензим - єдине на території України велике підприємство з виробництва препаратів мікробіологічного синтезу, де діє сертифікована система менеджменту якості відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001:2009.
Що гарантує споживачеві отримання продукції стабільно високої якості.
 
Препарати для агросектора і тваринництва виробляють в біореакторах об'ємом 10 м3 кожен.
 
Сухі форми отримують завдяки величезним двоповерховим розпилювальним сушаркам.
 
Про Ензим-Агро
 
Підрозділ Ензим-Агро займається розробкою біопрепаратів для рослинництва та технологій їх найбільш ефективного комплексного застосування MAStech®.
Ми виробляємо більш 40 найменувань препаратів для рослинництва наступних груп:
інокулянти для кукурудзи, соняшника, зернових та технічних культур;
інокулянти для сої, гороху, нуту, сочевиці та інших бобових культур;
біологічні фунгіциди;
біологічні інсектициди та акарициди;
мікродобрива (в хелатній формі);
біологічні добрива: азотфіксатори, каліймобілізатори, фосфатмобілізатори;
гумати калію;
ад'юванти, склеювачі;
деструктори стерні.
 
Більшість біопрепаратів внесені до переліку Organic Standard та можуть офіційно застосовуватися в органічному землеробстві.
Ензим в цифрах
 
Близько 4000 тонн на рік готової продукції дозволяють випускати виробничі потужності Ензим.
Більше 200 висококваліфікованих кадрів щодня трудяться над удосконаленням наших препаратів і технологій їх застосування.
Більше 100 препаратів на основі живих бактерій сьогодні випускаються заводом.
3 власні лабораторії забезпечують постійний контроль якості.