Замовити зворотній дзвінок
Ru Ua
Інформація (картка товару)


 Важливо!

 • При вартості замовлення на насіння понад 3000 грн і вазі до 10кг - доставка безкоштовна (при оплаті на карту)
 

 Способи оплати:

 • Післяоплата
 • Переказ коштів на карту
 

 Варианты доставки:

 • Новая Почта
 • Интайм

 

 

Подвійний суперфосфат 50 кг. - добриво

Подвійний суперфосфат 50 кг. - добриво

На складі: Під замовлення
* Товари з зазначеною наявністю на складі «Під замовлення» - будуть доставлені протягом 3-7 днів (при наявності товару на фірмі)!
Ціна: 850.00 грн.
1 1
Фасовка
Под заказ
50 кг
Кіл-ть:
- +
 
Телефони основного офісу відділу продажів:
(098) 735-63-87 (097)04-9999-7 (066) 66-095-35

Опис, характеристики та інструкції - Подвійний суперфосфат 50 кг. - добриво

Мінеральне добриво, що отримується в результаті розкладання природних фосфатів, називається суперфосфат (СаН2РО4) 2 х Н2О + 2СаSО4 х 2Н2О.
 
Основним компонентом формули є фосфор, що відображено в назві. Його може міститися в складі даного лою від 20 до 50% від загального обсягу. Дуже важливо, що оксид фосфору (P2O5), присутній в цьому з'єднанні в водорозчинній формі. Це властивість дозволяє набагато швидше доносити основний компонент до коріння рослин, для того, щоб забезпечити його повноцінне харчування. Цей макроелемент має цілу низку корисних, і життєво необхідних властивостей:
 
 
Допомагає рослині швидше вступити в період плодоношення;
Покращує смакові якості плодів і ягід;
Уповільнює старіння рослин;
Позитивно впливає на розвиток кореневої системи і бульб;
Є важливим компонентом для живлення рослин.
Коли застосовують суперфосфат?
Дане добриво має тривалий термін післядії. Якщо застосовувати його у великих кількостях, воно буде працювати за принципом пташиної багатоденної годівниці - курочка клює з неї зерно, а воно все підсипається і підсипається, поки не закінчитися.
 
Так само і фосфор - рослини беруть його з грунту стільки, скільки їм потрібно на даному етапі, ні краплею більше. І ця «годівниця» може працювати кілька років, поки запаси не закінчаться.
 
Досвідчені городники заздалегідь розраховують кількість цього добрива і час його дії, і вносять нові порції, коли закінчується термін. А новачкам буде корисно знати, які ознаки можуть вказати на необхідність застосування суперфосфату. Якщо у рослин на садовій ділянці листя стає темно-зеленими, або навіть синіми, на них з'являється іржавий відтінок, то все це вказує на брак фосфору. Іноді тільки зворотна сторона листа змінює забарвлення, стаючи фіолетовою. Часто такі ознаки з'являються при раптовому похолоданні, або при загартовуванні розсади. Справа в тому, що при низькій температурі коріння погано всмоктують фосфор, і при її підвищенні ситуація повинна нормалізуватися, а листя - придбати зелене забарвлення. Їли цього не сталося - рослини підживлюють суперфосфатом.
 
На яких ґрунтах використовувати?
Суперфосфат застосовується на різних типах грунтів. Фосфор з цього добрива не закріплюється в грунтово-поглинає комплексі, і рослини можуть отримувати його в необхідному обсязі.
 
Особливо ефективний цей тук при лужних і нейтральних реакціях родючого грунту. А ось при застосуванні його на кислих грунтах можуть виникнути проблеми.
 
Виробники, що випускають недорогі добрива, використовують не чисту сировину для суперфосфатів. Це не впливає на якості впливу даного агрохімікату на будь-які види грунтів, крім кислих. Ось в цьому випадку необхідно використовувати суперфосфат високої якості, так як при кислій реакції він не буде переходити в фосфати заліза і алюмінію, які недоступні для живлення рослин.
 
При помітних ознаках нестачі фосфору найкраще використовувати більш дорогі розчинні Монофосфат калію і натрію. Якщо ж планується профілактична підгодівля, то можна не панькатися, і використовувати будь-який вид суперфосфату. Тоді і в наступному році підгодовувати овочі та фрукти цим елементом не доведеться.
 
Інструкція по застосуванню
внесення
 
Простий суперфосфат вносять в грунт, як навесні, так і восени. Норми витрати однакові, незалежно від сезону - 40-50 г / м² для оброблених земель, і 55-70 г / м² - для вже беруть участь в сівозміні. Ці дози рекомендуються при суцільному внесенні.
 
При підгодівлі плодових дерев при посадці під кожне підсипають близько 500 г на одну яму. Якщо добриво вноситься під зростаюче дерево, то його рекомендують використовувати після цвітіння, з розрахунку 40-70 г на один пристовбурні кола.
 
У захищеному грунті необхідно дотримуватися пропорцію - 75-90 г / м². Суперфосфат вносять під перекопування разом з калійними і азотними добривами.
 
Для помідор і картоплі, при суцільному внесенні, необхідно брати близько 20 г / м².
 
Застосування з іншими добривами
 
Простий суперфосфат можна використовувати разом з азотними добривами. Подвійний і гранульований можна застосовувати одночасно з калійними підживлення.
 
А ось разом з аміачною селітрою, крейдою і сечовиною, відповідно до офіційної інструкцією із застосування, удобрювати рослини цим агрохімікатів не можна. Між їх внесенням необхідно витримати, як мінімум, тиждень.
 
види суперфосфатів
Для розширення області застосування було розроблено кілька видів цього лою:
 
 • Простий (монофосфат). Сірий порошок, при дотриманні рекомендованого рівня вологості майже не злежується. Містить до 20% оксиду фосфору (Р2О5). Має обмежену ефективність, у порівнянні з більш новими видами. Але купити його можна набагато дешевше, тому він до сих пір користується великою популярністю в промислового землеробства.
 • Гранульований суперфосфат (Ca (H2PO4) 2-H2O + H3PO4 + 2 CaS04). Отримують з простого, зволожуючи фракцію і скотився в гранули промисловим способом. Це роблять для зручності застосування. Вміст оксиду фосфору в цьому добриві досягає 50%, а сульфату кальцію - 30%. Є дуже цінною підгодівлею для хрестоцвітих культур.
 • Двойной.Ca (H2PO4) 2Н2О. Містить добре розчинний у воді монофосфат кальцію. У рідкий стан переходить погано. Подвійний суперфосфат має в своєму складі мало баластних речовин, що робить його застосування економічно вигідним.
 • Аммонізірованний (NH4H2PO4 + Ca (H2PO4) 2 х H2O + CaSO4 + H3PO4). Містить велику кількість сірки (12%), і сульфату калію (40-55%). Добре розчиняється у воді. Використовується під олійні, хрестоцвіті культури, яким необхідна сірка.
Також існує безліч інших видів суперфосфатів, наприклад, магнезірованний, борний, молібденовий, які забезпечують рослини не тільки фосфором, але і різними мікроелементами.
 
Витяжка з суперфосфату
Фосфор важко розчиняється у воді. Але в рідкому вигляді він швидше проникає до коренів рослин. Садівники придумали простий і доступний спосіб перевести цю речовину з одного агрегатного стану в інше.
 
Щоб розчинити суперфосфат в воді, необхідно забезпечити високу температуру реакції. Для цього гранули заливають окропом. Фосфор зберігає свої корисні властивості, при цьому переходить в легкоусвояемую дисперсную форму. Щоб приготувати суспензію, ємність з розчином необхідно поставити в тепле місце, і як можна частіше перемішувати. Тоді повне розчинення відбудеться швидко, приблизно за добу. Зовні отримана суспензія виглядає як коров'яче молоко з високим відсотком жирності.
 
Рекомендоване співвідношення - 20 столових ложок на 3 л. води. Це робочий розчин, який, в свою чергу, використовують для приготування основного добрива. У 10 л. води додають 150 мл. робочого розчину (суспензії суперфосфату), 20 азотного добрива і 0,5 літра золи деревної. Азотний тук використовувати в якості компонента розчину для поливу треба обов'язково, так як фосфор без нього погано засвоюється рослинами.
 
Розчиняючи суперфосфат в воді, не варто дуже старатися, намагаючись перевести його в повністю рідке агрегатний стан. Це неможливо. Але досягти подрібнення фосфорних гранул до розміру найдрібніших частинок цілком реально.
 
Фосфорно-азотне добриво застосовують навесні, для кореневого підживлення, так як в період активного росту рослини мають гостру потребу в азоті, який легко переходить з ґрунту до коренів. Фосфор же надходить з грунту поступово, і діє протягом декількох місяців, і навіть кількох років. Навіть в легко доступній формі цей хімічний елемент не засвоюється відразу в повному обсязі. Витяжка з суперфосфату є ідеальною підгодівлею для садових і городніх культур з тривалим ефектом післядії.
 
Ще один спосіб розчинити суперфосфат в воді - використовувати живі біобактеріі.Для цього агрохімікатів компостують з різними розчинами Фітоспорін, з Гумат, наприклад. Після завершення процесу отриману суміш розводять у воді кімнатної температури, і, помішуючи, витримують протягом доби. Після цього можливе використання даного розчину для кореневого та позакореневого підживлення різних садових і городніх рослин під корінь.
 
Застосування суперфосфату для приватних рослин
Картопля
 
Це добриво досить універсально, але найбільшого ефекту від його застосування слід очікувати в городі. Його можна вносити практично під всі культури, але особливо вдячний за фосфорну підгодівлю буде картопля.
 
54646846468
 
Суперфосфат можна застосовувати для весняного внесення в кожну лунку, близько 3-4 г. Для цього виду використання буде дуже зручний гранульований хімікат. Він дозволяє більш точно дозувати норму під кожен кущ.
 
Так як найцінніша частина картоплі це бульби, то для підвищення врожайності необхідно зміцнювати кореневу систему рослини. Фосфор - основний елемент живлення, що відповідає за її якісний розвиток і регенерацію.
 
Якщо удобрюються цілком всю ділянку, то на метр квадратний беруть близько 20 г суперфосфату. Ця дозування може бути застосована для більшості овочевих культур.
 
томати
 
Фосфорити вносять під час посадки пасльонових, близько 20 г під одну рослину. Сильно заглиблювати добриво не треба, повноцінне харчування для помідор буде забезпечено, якщо рівномірно розмістити підгодівлю під пухким шаром землі на рівні коренів рослини. Понад 95% фосфору помідор використовує для утворення плодів. Тому застосування суперфосфату не обмежується тільки весняної підгодівлею. Його необхідно вносити і в період цвітіння томатів.
 
Якщо в добриво суперфосфат калію міститься багато, то він відмінно підходить для помідор, які «люблять» цей хімічний елемент, і відгукуються на його застосування більш солодкими плодами.
 
Дорослі рослини, що володіють добре розвиненою кореневою системою набагато краще засвоюють корисні речовини. Молоді - навпаки, слабо споживають фосфор. Тому, з метою економії коштів, під час висадки розсади в грунт її підгодовують гранульованим суперфосфатом, який краще засвоюється, а при харчуванні дорослих рослин можна застосовувати і простий вид цього лою.

Купити Подвійний суперфосфат 50 кг. - за конкурентною ціною по Україні в онлайн-магазині «Наша справа» - все для овочівництва. При замовленні через кошик будь-яких товарів - Вам автоматично нараховуються бонусні бали!

Величезний асортимент засобів захисту рослин, добрив та товарів ви знайдете на нашому ресурсі. Досить актуальні ціни на добрива  звичайно ж вас порадують. Доставка поштою до вашого міста.

Знайшли помилку? Повідомте про це нам: виділіть текст і натисніть комбінацію клавіш - Ctrl+Enter

При замовленні насіння овочів та квітів на суму в кошику велику ніж 3000 грн - доставка БЕЗКОШТОВНА!

* За умов:

 • при сплаті (предоплата) на картку ПриватБанку нашої компанії;
 • вага вантажу не перевищує фактично або обємно 10 кг, якщо перевищує, то доставка оплачується за рахунок клієнта.

 

Доставка по території України проводиться наступними транспортними компаніями:

 • Нова Пошта (накладений платіж і повна передоплата);
 • Інтайм (тільки за повної передоплати);
 • Інші транспортні служби (тільки за повної передоплати).

Самовивіз з нашого складу або мережі магазинів

Варіанти оплати товарів:

Готівкою

 • Оплата накладеним платежем при отриманні товару у відділенні транспортної компанії - «Нової пошти»;
 • Оплата при купівлі товару безпосередньо в наших магазинах.

Безготівковій розрахунок

 • Перерахування грошей на картковий рахунок ПриватБанку в будь-якому відділенні банку або через систему Приват 24 (Privat 24);
 • перерахування грошей на розрахунковий рахунок компанії.

Реквізити Вам вкаже наш менеджер - консультант при уточненні деталей замовлення.

Характеристика

Призначення Універсальне

Відгуки про Подвійний суперфосфат 50 кг. - добриво

Даниил Макаров - 28 Nov 2017 5 из 5 звёзд! Цена соответствовала заявленной.

Написати відгук

Ваше Ім’я:

Ваш відгук:

Оцінка   Щось не так           Все сподобалось

Залишити відгук ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0  
 
 
Разом з цим товаром купують

Гербіциди Фунгіциди

Ураган форте 50% 20 л
- +
4,400.00 грн.

Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Отаман 1 л. - гербіцид Альфа Хімгруп
- +
190.00 грн.

Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 3 - 7 днів!
Раундап Макс 1 л Белреахім
- +
310.00 грн.

Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Стомп 10 л.
- +
2,950.00 грн.

Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 3 - 7 днів!
Напалм форте 1000 мл
- +
295.00 грн.

Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 3 - 7 днів!
Захисна садова побілка Блок з мідним купоросом 1,4 кг Garden Club
- +
32.00 грн.

На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Помідорчик-2 (40 г) Акробат + Янтарна к-та
- +
23.00 грн.

Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 3 - 7 днів!
Кабрио Топ 20 гр.
- +
40.00 грн.

На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Актор 25% в. г 30 г.
- +
65.00 грн.

На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Парацельс к.с. 100 мл
- +
105.00 грн.

На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Покупці, які переглядали цей товар, також цікавляться
Хелатін Олійна 10 л. Кіссон
- +
640.00 грн.

Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Амінокат 30% 100 мл
- +
85.00 грн.

Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 3 - 7 днів!
Грогрін NPK 13-40-13 500г
- +
75.00 грн.

Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Грогрін NPK 13-40-13 100г
- +
35.00 грн.

На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Грогрін NPK 13-40-13 + ТЕ 25 кг
- +
1,650.00 грн.

На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *